Lokaty bankowe - najnowsze wiadomości

Lokata Słoneczna powraca w Getin Online

Getin Bank wprowadził nową promocję lokaty ważną do 28 maja 2012 roku. Nowa lokata o znajomej już nazwie - Lokata Słoneczna - jest oprocentowana na 6,15% w skali roku. Okres trwania lokaty wynosi 4 miesiące....

Lokata Rewolwer Getin Online

Getin Online wprowadził nową promocję lokaty ważną do 23 maja 2012 roku. Lokata Rewolwer to lokata na 24 miesiące oprocentowana na 6,4 wraz z podatkiem Belki. Aby skorzystać z promocyjnej oferty należy do 23 maja 2012 złożyć wniosek o lokatę. ...

Lokata na 100 dni Idea Bank

Idea Bank wprowadził nową promocję lokaty ważną do 28 maja 2012 roku. Lokata na 100 dni posiada oprocentowanie w wysokości 6,4 procent w skali roku. Pierwotnie promocja miała zakończyć się 23 maja.

Lokata nr 1 w Idea Bank - 6,3 procent

Idea Bank wprowadził nową odsłonę znanej już lokaty z przedłużoną promocją do 16 maja 2012 roku. Lokata nr 1 posiada oprocentowanie w wysokości 6,3 procent. Oferta banku jest ograniczona czasowo.

Lokata Słoneczna Getin Online

Internetowy oddział Getin Bank wprowadził do swojej oferty promocyjną lokatę bankową. Lokata Słoneczna gwarantuje zysk z oprocentowaniem równym 6,15 procent w skali roku. Promocja lokaty trwa do 16 maja 2012.

Lokaty bankowe - pozostałe wiadomości

Jaka lokata na 2023 rok?

Mamy kwiecień 2023 roku, galopującą inflację, zastój w gospodarce i na rynku pracy. Czy w takim środowisku warto założyć lokatę na 2023 rok. Jeśli tak to kiedy i jaką? W tym artykule spróbujemy odpowiedzieć na te pytania.

Jak działa lokata jednodniowa

Obecnie najlepsze lokaty bankowe to lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek zwane również lokatami jednodniowymi lub antypodatkowymi i antybelkowymi. Jak działają takie lokaty bez podatku i czy są legalne?

Podatek z lokaty - jak jest naliczany?

W 2002 roku minister finansów Marek Belka wprowadził podatek od zysku z lokat bankowych. Od tamtej pory zyski z lokat bankowych oprocentowane są 19% podatkiem. Banki znalazły jednak sposoby, aby uniknąć oddawania państwu pokaźnej części ciężko zarobionych odsetek z lokat. Dodać trzeba, że jest to w pełni legalny sposób!