Lokaty w Getin Banku

data publikacji: 2022-09-06
Getin Bank obecnie oferuje bardzo atrakcyjne lokaty, które plasują się w czołówce lokat bankowych pod względem oprocentowania. Getin Bank to polski bank notowany na warszawskiej giełdzie obecny na rynku od długiego czasu. Sprawdź pełną ofertę Lokat Getin Banku.
Najlepiej oprocentowaną lokatą Getin Banku we wrześniu 2022 roku jest Lokata na nowe środki z oprocentowaniem równym 7,5% w skali roku co jest obecnie najlepszą lokatą bankową dostępną na rynku biorąc pod uwagę oprocentowanie.

Getin Bank oferuje również wysokooprocentowane konto oszczędnościowe, które oprocentowane jest na 7% w skali roku. Konto jest bezpłatne, nie ma opłat za posiadanie konta, wypłaty w bankomatach Planet Cash, posiadanie karty debetowej oraz za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów, które obsługują tę funkcję. Konto można założyć całkowicie zdalnie, bez wychodzenia z domu poprzez internet.

Getin Bank na w swojej ofercie również lokaty w euro. W porównaniu do ofert innych banków również lokaty w euro plasują się w czołówce. Najlepiej oprocentowana lokata w euro w Getin Banku jest lokata na 18 miesięcy, której oprocentowanie wynosi 1,5% w skali roku.
…wstecz
zobacz także:

Jaka lokata na 2023 rok?

Mamy kwiecień 2023 roku, galopującą inflację, zastój w gospodarce i na rynku pracy. Czy w takim środowisku warto założyć lokatę na 2023 rok. Jeśli tak to kiedy i jaką? W tym artykule spróbujemy odpowiedzieć na te pytania.

Jak działa lokata jednodniowa

Obecnie najlepsze lokaty bankowe to lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek zwane również lokatami jednodniowymi lub antypodatkowymi i antybelkowymi. Jak działają takie lokaty bez podatku i czy są legalne?

Podatek z lokaty - jak jest naliczany?

W 2002 roku minister finansów Marek Belka wprowadził podatek od zysku z lokat bankowych. Od tamtej pory zyski z lokat bankowych oprocentowane są 19% podatkiem. Banki znalazły jednak sposoby, aby uniknąć oddawania państwu pokaźnej części ciężko zarobionych odsetek z lokat. Dodać trzeba, że jest to w pełni legalny sposób!