Getin Bank Lokaty

Poniżej prezentujemy aktualne Lokaty Getin Banku zaczynając od lokat w złotych. Należy pamiętać, że Getin Bank a właściwie jego internetowy odpowiednik Getin Online bardzo często przeprowadza promocje lokat niedostępne w standardowej ofercie. O tego typu ofertach Getin Banku piszemy zawsze w newsach i poniżej zestawienia można znaleźć najbardziej aktualne promocje lokat w Getin Bank. Lokaty w tym banku charakteryzują się dość wysokim oprocentowaniem w porównaniu do konkurencji. Szczególnie należy zwrócić uwagę właśnie na promocyjne oferty, które często pod względem oprocentowania są najlepsze na rynku. Ostatnia aktualizacja Getin Bank Lokaty kwiecień 2023.

Getin Bank Lokaty w zł

lokata oprocentowanie Waluta okres okres kapitalizacji
Getin Bank oferuje Lokaty w euro. Poniżej zestawienie lokat w euro dostępnych aktualnie w ofercie Getin Banku. Lokaty w euro w Getin Banku charakteryzują się również dość wysokim oprocentowaniem w porównaniu do konkurencji. Przynajmniej raz na kwartał prezentujemy ranking lokat walutowych, w których Getin Bank zawsze plasuje się na czołowych pozycjach.

Getin Bank Lokaty w euro

lokata oprocentowanie Waluta okres okres kapitalizacji
Getin Bank lokaty w dolarach. Getin Online oferuje również lokaty w dolarach amerykańskich. Wszyscy klienci tego banku zainteresowani oszczędzaniem w dolarach powinni uważnie przejrzeć poniższe zestawienie lokat.

Getin Bank lokaty w dolarach

lokata oprocentowanie Waluta okres okres kapitalizacji

BFG przymusowo przejmuje Getin Noble Bank

Bankowy Fundusz Gwarancyjny ogłosił dziś przymusową restrukturyzację Getin Noble Banku. Dla właścicieli lokat bankowych w Getin Noble Banku nic się nie zmienia. Zostaną w pełni przejęte od poniedziałku 3-go października przez nowo powołany bank o nazwie VeloBank S.A. Siedziby oddziałów banku, dostępy online w tym aplikacje mobilne nie ulegają zmianie. Bez zmian działają również karty bankomatowe.

Lokaty w Getin Banku

Getin Bank obecnie oferuje bardzo atrakcyjne lokaty, które plasują się w czołówce lokat bankowych pod względem oprocentowania. Getin Bank to polski bank notowany na warszawskiej giełdzie obecny na rynku od długiego czasu. Sprawdź pełną ofertę Lokat Getin Banku.

Lokata Majówka Getin Online

Getin Online wprowadził nową promocję lokaty ważną do 5 maja 2013 roku. Lokata Majówka to trzymiesięczny depozyt z oprocentowaniem wynoszącym 4,25 procent w skali roku. Jest to tradycyjna lokata z kapitalizacją na koniec jej trwania a więc nie pozwala na dzienną kapitalizacją.

Lokata Tik Tak Getin Online

Getin Online powraca do promocji Lokaty Tik Tak. Obecnie Lokata Tik Tak to trzymiesięczny depozyt z oprocentowaniem wynoszącym 5% w skali roku. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania lokaty.

Lokata Walentynkowa Getin Online

Getin Online z okazji walentynek wprowadził ofertę ważną tylko 14-go lutego 2013 roku. Lokata Walentynkowa to lokata na pięć miesięcy z oprocentowaniem wynoszącym 5,4% w skali roku.

Lokata Rewolwer Getin Online

Getin Online do 23-go stycznia 2013 roku promuje nową odsłonę Lokaty Rewolwer. Obecne parametry lokaty to 24-miesięczny okres trwania a oprocentowanie lokaty jest równe 5,5% w skali roku.

Lokata Nowy Zysk Getin Online

W Getin Online wraca Lokata Nowy Zysk. Tym razem jest to lokata na 6 miesięcy z oprocentowaniem nawet do 5,3% w skali roku. Lokatę można założyć przez internet posiadając minimum 1000 złotych.

Lokata Prezesa Getin Online

Getin Online wprowadził do końca 2012 roku promocję lokaty rocznej o nazwie Lokata Prezesa. Lokata ma tą nietypową cechę, że jej oprocentowanie uzależnione jest od stawki WIBOR 1M.

Lokata Śnieżna Kula Getin Online

Getin Online wprowadził do swojej oferty promocyjną lokatę bankową o nazwie Lokata Śnieżna Kula. Oprocentowanie lokaty podobnie jak śnieżna kula zwiększa się wraz z postępem jej trwania. Średnie oprocentowanie wynosi 5,58% w skali roku. Okres trwania lokaty wynosi natomiast 6 miesięcy.

Lokata Mikołajkowa Getin Online

Getin Online z okazji zbliżających się Mikołajków wprowadził do swojej oferty promocyjną lokatę bankową. Lokata Mikołajkowa gwarantuje zysk z oprocentowaniem równym 6 procent w skali roku. Oferta banku jest ograniczona czasowo. Okres trwania lokaty wynosi sześć miesięcy.