Lokata Majówka Getin Online

data publikacji: 2013-05-03
Getin Online wprowadził nową promocję lokaty ważną do 5 maja 2013 roku. Lokata Majówka to trzymiesięczny depozyt z oprocentowaniem wynoszącym 4,25 procent w skali roku. Jest to tradycyjna lokata z kapitalizacją na koniec jej trwania a więc nie pozwala na dzienną kapitalizacją.
Lokatę można założyć przez internet. Getin Bank nie wprowadził ograniczenia co do ilości zakładanych lokat przez jednego klienta. Bank określił minimalną kwotę Lokaty Majówka, która wynosi 1000 złotych. Maksymalna kwota pojedynczej lokaty bankowej wynosi natomiast 1 milion złotych.

Getin Online nie wymaga zakładania konta aby móc skorzystać z Lokaty Majówka.

Dzięki naszemu kalkulatorowi lokat można obliczyć dokładny zysk z lokaty.

Najlepsze propozycje lokat można również znaleźć w naszym rankingu lokat.
…wstecz
zobacz także:

Jaka lokata na 2023 rok?

Mamy kwiecień 2023 roku, galopującą inflację, zastój w gospodarce i na rynku pracy. Czy w takim środowisku warto założyć lokatę na 2023 rok. Jeśli tak to kiedy i jaką? W tym artykule spróbujemy odpowiedzieć na te pytania.

Jak działa lokata jednodniowa

Obecnie najlepsze lokaty bankowe to lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek zwane również lokatami jednodniowymi lub antypodatkowymi i antybelkowymi. Jak działają takie lokaty bez podatku i czy są legalne?

Podatek z lokaty - jak jest naliczany?

W 2002 roku minister finansów Marek Belka wprowadził podatek od zysku z lokat bankowych. Od tamtej pory zyski z lokat bankowych oprocentowane są 19% podatkiem. Banki znalazły jednak sposoby, aby uniknąć oddawania państwu pokaźnej części ciężko zarobionych odsetek z lokat. Dodać trzeba, że jest to w pełni legalny sposób!