ranking lokat

Lokata PRO w Idea Bank

Idea Bank przygotował nową ofertę lokaty bankowej. Lokata PRO posiada oprocentowanie w wysokości 6,7% w skali roku a promocja trwa do 7-go września 2012. Lokata PRO to dwumiesięczna lokata, na ktĂłrą należy przeznaczyć nowe środki nieulokowane w Idea Banku przed 31 sierpnia 2012 roku.


Jest to tradycyjna lokata z kapitalizacją na koniec jej trwania. Zakładając lokatę można oszczędzić czas ponieważ wszystkie formalności można załatwić przez internet.

Nie ma ograniczenia co do ilości zakładanych lokat. Na pojedynczą lokatę można przeznaczyć od 1 000 złotych do maksymalnie 1 000 000 złotych.

Lokatę należy opłacić w przeciągu trzech dni od momentu złożenia wniosku.

Na Lokacie PRO mogą zostać ulokowane wyłącznie nowe środki pieniężne, czyli nadwyżka środków pieniężnych ulokowanych do dnia 10 września 2012 roku w stosunku do stanu środków pieniężnych, ulokowanych na dzień 31 sierpnia 2012 roku. Niespełnienie powyższego warunku skutkuje obniżeniem oprocentowania Lokaty PRO do wysokości 6%. Idea Bank ostatecznie sprawdzi ten warunek i określi oprocentowanie w dniu 17 września 2012 roku po dokonaniu analizy salda środków pieniężnych na dzień 10 września 2012 roku.

Promocja lokaty jest ograniczona czasowo i trwa do 7-go września 2012.

Aby dokładnie zanalizować zyski z lokaty polecamy skorzystanie z naszego kalkulatora lokat.

Najlepsze lokaty wyszukasz również za pomocą naszego rankingu lokat.


…wstecz
zobacz także:

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stĂłp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

Getin lokaty

bank lokata oprocentowanie
Getin Noble Bank SA Lokata Mobilna Lokata terminowa oprocentowana na 3 % w skali roku.
Getin Noble Bank SA Lokata na Nowe Środki Lokata terminowa oprocentowana na 2.8 % w skali roku.
Getin Noble Bank SA e-Lokata Progresywna Lokata terminowa oprocentowana na 2.5 % w skali roku.
Getin Noble Bank SA e-Lokata Tradycyjna Lokata terminowa oprocentowana na 2.4 % w skali roku.

ING lokaty

bank lokata oprocentowanie
ING Bank Śląski S.A. Lokata standardowa Lokata terminowa oprocentowana na 1.25 % w skali roku.
ING Bank Śląski S.A. Lokata standardowa Lokata terminowa oprocentowana na 1.25 % w skali roku.
ING Bank Śląski S.A. Lokata standardowa Lokata terminowa oprocentowana na 1 % w skali roku.
ING Bank Śląski S.A. Lokata standardowa Lokata terminowa oprocentowana na 0.75 % w skali roku.

na skróty

Lokata Długi Weekend Idea Bank

Idea Bank wprowadził nową promocję o nazwie Lokata Długi Weekend ważną do 6 maja 2013 roku. Lokata Długi Weekend gwarantuje zysk z oprocentowaniem rĂłwnym 4,3 procent w skali roku. Aby skorzystać z promocji należy do 6 maja 2013 założyć lokatę.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, ktĂłry właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porĂłwnywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Lokata nr 1 Idea Bank listopad 2012

Idea Bank wraca do znanej już klientom tego banku Lokaty nr 1. Tym razem jest to lokata na trzy miesiące z oprocentowaniem wynoszącym 6,1 % w skali roku.

Lokata Elastyczna Idea Bank

Idea Bank wprowadził do oferty nową lokatę bankową o nazwie Lokata Elastyczna. Posiada ona oprocentowanie w wysokości 6,3% w skali roku. Okres trwania lokaty został określony na trzy miesiące.

Lokata Efektywna Idea Bank

Idea Bank kusi klientĂłw nową lokatą o nazwie Lokata Efektywna. Jest to lokata na 12 miesięcy z oprocentowaniem wynoszącym 6,5% w skali roku.

ranking lokat miesięcznych

Lp lokata w banku %
1 Euro Bank S.A. 3.5
2 Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA 2.25
3 BIZ Bank 1.85
4 Bank Smart 1.85
5 Inteligo 1.8
6 Plus Bank 1.75
7 Idea Bank 1.5
8 T-Mobile Usługi Bankowe 1.5

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© 2009 iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.