kalkulator lokat

Eko Lokata BOŚ Bank

Bank Ochrony Środowiska ma propozycję dla wszystkich lubiących oszczędzać i mających dobre serce. Wpłacając bowiem środki na Eko Lokatę w BOŚ Banku wspieramy jeden z zagrożonych wyginięciem w Polsce gatunków zwierząt.


Oprocentowanie Eko lokaty wynosi 6,2% w skali roku a czas trwania to 6 miesięcy. Bank nie wymaga zakładania konta a całą procedurę można przeprowadzić przez internet.

Każda założona EkoLokata to 2 zł na ochronę wybranego przez klientów zagrożonego gatunku. Co więcej, środki te wpłaci bank i nie będą one pochodzić z odsetek od lokaty. Pomagając przyrodzie pomagasz sobie – bez wysiłku i zupełnie gratis.

Minimalna kwota lokaty wynosi jedynie 1000 złotych.

BOŚ Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Po upływie 3 miesięcy od dnia otwarcia lokaty klient potrzebujący środków i zrywający lokatę dostanie odsetki w wysokości 4% w stosunku rocznym za cały okres utrzymania lokaty czyli od dnia założenia do dnia zerwania.
…wstecz
zobacz także:

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

BPH lokaty

bank lokata oprocentowanie
Bank BPH S.A. Nowy Gatunek Lokata terminowa oprocentowana na 4 % w skali roku.
Bank BPH S.A. e-Lok@ta Lokata terminowa oprocentowana na 1.25 % w skali roku.
Bank BPH S.A. Lokata Lojalnościowa Lokata terminowa oprocentowana na 1.21 % w skali roku.
Bank BPH S.A. e-Lok@ta Lokata terminowa oprocentowana na 1.2 % w skali roku.

na skróty

BOŚ Bank wprowadza lokatę 20-dniową na 6 procent

BOŚ Bank uatrakcyjnił swoją ofertę z zakresu lokat bankowych o nową, 20-dniową lokatę z wysokim oprocentowaniem wynoszącym 6% w skali roku. To kolejny nowy produkt banku w ostatnim okresie, poprzednim produktem jest Konto bez Kantów z programem premiowym.

ranking lokat trzymiesięcznych

Lp lokata w banku %
1 mBank 4
2 Idea Bank 4
3 Bank Millennium SA 3.25
4 Bank BGŻ Optima 3.2
5 Euro Bank S.A. 3
6 Getin Noble Bank SA 2.8
7 Noble Bank S.A. 2.8
8 neoBANK 2.8

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© 2009 iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.