kalkulator lokat

Meritum Bank wprowadza lokatę codzienną na dwa lata

Meritum Bank wprowadził lokatę dwuletnią z dzienną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie lokaty wynosi 5,5% i jest porównywalne z tradycyjną lokatą oprocentowaną na 7,18%. To jedna z najlepszych ofert na rynku odnośnie lokat długoterminowych.


Klienci, którzy skorzystają z promocji i założą konto mogą liczyć dodatkowo na odsetki wyższe o 10%. Bank przywrócił również trzymiesięczne lokaty z dzienną kapitalizacją.

Dwuletnia lokata założona za pomocą systemu internetowego Meritum Banku wraz z założeniem konta da zysk 5,50% co odpowiada standardowej lokacie oprocentowanej na 7,18%. Dla klientów, którzy założą lokatę przez internet ale nie zdecydują się na konto oprocentowanie wyniesie 5,40%, co daje porównywalny zysk jak ze standardowych lokat oprocentowanych na poziomie 7,04%.

Każdego dnia kwota lokaty powiększana jest o odsetki z dnia poprzedniego. Minimalna kwota lokaty to 3 000 zł a maksymalna - 10 000 zł. Klient może założyć dowolną liczbę lokat.

"Klienci, którzy myślą o dłuższym horyzoncie oszczędzania otrzymują od nas naprawdę ciekawą ofertę depozytową. Dwuletnia lokata założona przez system bankowości elektronicznej przyniesie im najatrakcyjniejsze obecnie na rynku oprocentowanie." – stwierdził Piotr Stankiewicz, Kierownik ds. Produktów Depozytowych i Lokacyjnych Meritum Banku.

Bank przywrócił również lokaty z dziennymi odsetkami na 3 miesiące. Oprocentowanie takich lokat wynosi 4,6% co daje porównywalny zysk z lokatą na 5,71% bez dziennej kapitalizacji.

źródło: Meritum Bank
…wstecz
zobacz także:

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

Kredyt Bank lokaty

bank lokata oprocentowanie

mBank lokaty

bank lokata oprocentowanie
mBank Dla nowych klientów Lokata terminowa oprocentowana na 4 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat miesięcznych

Lp lokata w banku %
1 Euro Bank S.A. 3.5
2 Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA 2.25
3 BIZ Bank 1.85
4 Bank Smart 1.85
5 Inteligo 1.8
6 Plus Bank 1.75
7 Idea Bank 1.5
8 T-Mobile Usługi Bankowe 1.5

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.