ranking lokat

Wyższe oprocentowanie lokat w Meritum Bank

Meritum Bank podwyższa oprocentowanie lokat od 16 września. Podwyżka dotyczy lokat na 12 i 18 miesiące z dzienną kapitalizacją odsetek. Lokaty codzienne po podwyżce dają zarobić nawet 5,35% na czysto.


Lokata na rok w Meritum Bank daje zysk porównywalny z tradycyjną lokatą oprocentowaną na 6,78% a z lokaty osiemnastomiesięcznej porównywalny z lokatą tradycyjną 6,94%. Jest to obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku. Dodatkowo, promocja "Z rachunkiem nadal korzystniej" została przedłużona do 19 listopada. Dla klientów otwierających wraz z lokatą rachunek w banku otrzymują o 10% wyższe odsetki, które trafią na otworzony rachunek.

Każdego dnia kwota lokaty jest powiększa o odsetki z poprzedniego dnia. Każdy klient może założyć dowolną liczbę lokat z dzienną kapitalizacją. Minimalna kwota lokaty wynosi 3000 złotych, a maksymalna - 10 000 złotych.

"Wprowadzając nowe stawki oprocentowania lokat dajemy naszym klientom najatrakcyjniejszą obecnie na rynku ofertę depozytów dwunasto i osiemnastomiesięcznych. Chcąc zachęcić nowych klientów, którzy jeszcze nie korzystali z bankowości elektronicznej Meritum Banku przedłużyliśmy także specjalną promocję, dzięki której klient otrzyma wyższe odsetki przy jednoczesnym otworzeniu rachunku i lokaty" – mówi Piotr Stankiewicz, Kierownik ds. Produktów Depozytowych i Lokacyjnych Meritum Banku.

Lokata roczna w Meritum Banku dla posiadaczy konta oprocentowana jest na 5,35% co przy dziennej kapitalizacji daje zysk porównywalny z tradycyjną lokatą oprocentowaną na 6,78%. Lokata 18-miesięczna oprocentowana jest na 5,4% z codziennym zyskiem co odpowiada lokacie standardowej oprocentowanej na 6,94%. Lokaty zakładane przez internet mają oprocentowanie odpowiednio: dla lokaty na 12 miesięcy - 5,25% a dla 18-miesięcznej 5,3%. Daje to zysk porównywalny z standardową lokatą oprocentowaną na 6,65% i 6,81%.
…wstecz
zobacz także:

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

Kredyt Bank lokaty

bank lokata oprocentowanie

Getin lokaty

bank lokata oprocentowanie
Getin Noble Bank SA Lokata Mobilna Lokata terminowa oprocentowana na 3 % w skali roku.
Getin Noble Bank SA Lokata na Nowe Środki Lokata terminowa oprocentowana na 2.8 % w skali roku.
Getin Noble Bank SA e-Lokata Progresywna Lokata terminowa oprocentowana na 2.5 % w skali roku.
Getin Noble Bank SA e-Lokata Tradycyjna Lokata terminowa oprocentowana na 2.4 % w skali roku.

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat trzymiesięcznych

Lp lokata w banku %
1 Idea Bank 4
2 mBank 4
3 Bank Millennium SA 3.25
4 Bank BGŻ Optima 3.2
5 Euro Bank S.A. 3
6 Getin Noble Bank SA 2.8
7 Noble Bank S.A. 2.8
8 neoBANK 2.8

ranking lokat sprzed roku

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.