ranking lokat

Porównanie lokat wrzesień 2010

W porównaniu lokat wrzesień 2010 wzięliśmy pod uwagę lokaty miesięczne, trzymiesięczne, półroczne i roczne jakie można założyć w bankach w Polsce we wrześniu 2010 roku.


W lokatach na miesiąc najlepszy jest Allianz Bank. Dzięki lokacie z codziennym zyskiem, czyli dzienną kapitalizacją odsetek, klient ma szansę zarobić bez podatku 3,65% w skali roku. Na drugim miejscu jest Inteligo z niedawno wprowadzoną Dobolokatą na 3,6%. Pozostałe lokaty nie zawierają dziennej kapitalizacji i mimo 4% w skali roku po odliczeniu podatku pozostaje niższy zysk niż z poprzednich propozycji.

Bank Lokata Oprocentowanie
Allianz Bank Lokata z codziennym zyskiem 3,65% dzienne
Inteligo Dobolokata 3,6% dzienne
EuroBank   4,1%
Allianz Bank   4,1%


Wśród lokat trzymiesięcznych również pierwsze pozycje należą do lokat z dzienną kapitalizacją odsetek. Najlepszą lokatę na trzy miesiące założymy w Getin Bank (4,46% w skali roku) pod warunkiem, że założymy ją przez internet. Drugie miejsce zajmuje Noble Bank z 4,455% oraz FM Bank z 4,2%. Lokaty z dzienną kapitalizacją zostawiają daleko w tyle tradycyjne lokaty, z których najlepszą ofertę ma Invest-Bank - 4,7% w skali roku.

Bank Lokata Oprocentowanie
Getin Bank Lokata z codziennymi odsetkami internetowa 4,46% dzienne
Noble Bank Lokata Optymalizator II
4,455% dzienne
FM Bank FM Lokata z dzienną kapitalizacją 4,2% dzienne
Kredyt Bank eConstans 4,05% dzienne
Allianz Bank Lokata z codziennym zyskiem 4,05% dzienne
Bank Millennium Lokata Codzienny Zysk 4,05% dzienne
Inteligo Dobolokata 3,85 % dzienne
Invest-Bank Lokata zakładane przez SBE 4,7 %


Wśród ofert lokat półrocznych najlepszy jest Alior Bank oraz FM Bank, które oferują oprocentowanie w wysokości 5%, zaraz za nimi plasuje się oferta Getin Bank i Noble Bank z 4,68%. Wszystkie wyżej wymienione lokaty zawierają dzienną kapitalizację odsetek, dzięki czemu są lepsze m. in. od najlepszej oferty tradycyjnej lokaty, którą ma AIG Bank z lokatą Direct+ oprocentowaną na 5,45 %.

Bank Lokata Oprocentowanie
Alior Bank Lokata z dzienną kapitalizacją 5,0 % dzienne
FM Bank FM Lokata z dzienną kapitalizacją 5,0 % dzienne
Getin Bank Lokata z codziennymi odsetkami internetowa 4,86 % dzienne
Noble Bank Lokata Optymalizator II 4,86 % dzienne
AIG Bank Direct+ 5,45 %


Dla rocznych lokat również najwyższe pozycje obstawione są przez lokaty antybelkowe. Najlepszą roczną lokatę można założyć w FM Banku (5,1%), Getin Banku (5,02%), Noble Banku (5,02%). Wszystkie te lokaty są lepsze od najlepszej tradycyjnej lokaty rocznej dostępnej w AIG Bank oprocentowanej na 5,8% w skali roku.

Bank Lokata Oprocentowanie
FM Bank FM Lokata z dzienną kapitalizacją 5,1 % dzienne
Getin Bank Lokata z codziennymi odsetkami internetowa 5,02 % dzienne
Noble Bank Lokata Optymalizator II 5,02 % dzienne
Allianz Bank Lokata z codziennym zyskiem 4,86 % dzienne
Getin Bank Lokata z codziennymi odsetkami 4,78 % dzienne
AIG Bank Direct+ 5,8 %


…wstecz

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

WBK lokaty

bank lokata oprocentowanie
Bank Zachodni WBK S.A. Lokata powitalna 1|2|3 Lokata terminowa oprocentowana na 2.51 % w skali roku.
Bank Zachodni WBK S.A. Lokata Mobilna Lokata terminowa oprocentowana na 2.5 % w skali roku.
Bank Zachodni WBK S.A. Nowa Lokata swobodnie zarabiająca Lokata terminowa oprocentowana na 2.3 % w skali roku.
Bank Zachodni WBK S.A. Lokata bonusowa Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.

Kredyt Bank lokaty

bank lokata oprocentowanie

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat trzymiesięcznych

Lp lokata w banku %
1 Idea Bank 4
2 mBank 4
3 Bank Millennium SA 3.25
4 Bank BGŻ Optima 3.2
5 Euro Bank S.A. 3
6 Getin Noble Bank SA 2.8
7 Noble Bank S.A. 2.8
8 neoBANK 2.8

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.