kalkulator lokat

Igo Lokata Inteligo

Inteligo po raz kolejny umożliwia wszystkim chętnym zakładanie Igo Lokat przez internet bez konieczności zakładania konta. Oprocentowanie jakie oferuje internetowy bank PKO BP może sięgać nawet 5,2% w skali roku.


Oprocentowanie Igo Lokat zależy od okresu trwania lokaty. Klienci mają do wyboru cztery okresy: 3 miesiące, pół roku, 9 miesięcy i rok. Najwyższe oprocentowanie obowiązuje dla okresu 9 miesięcy.

Lokatę bankową w Inteligo można założyć nie wychodząc z domu, wystarczy wypełnić prosty formularz na stronie Igo Lokaty. Następnie należy oczekiwać na kontakt telefoniczny z banku i podczas rozmowy dokończyć proces składania wniosku o lokatę.

Inteligo jest internetowym bankiem PKO BP a środki zgromadzone w banku podlegają gwarancjom BFG.

Oprocentowanie Igo Lokaty wynosi:
Okres umowny Oprocentowanie Igo Lokaty
3 miesiące 5,00 %
6 miesięcy 5,10 %
9 miesięcy 5,20 %
12 miesięcy 5,00 %


…wstecz
zobacz także:

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

Noble Bank lokaty

bank lokata oprocentowanie
Getin Noble Bank SA Lokata Mobilna Lokata terminowa oprocentowana na 3 % w skali roku.
Getin Noble Bank SA Lokata na Nowe Środki Lokata terminowa oprocentowana na 2.8 % w skali roku.
Getin Noble Bank SA e-Lokata Progresywna Lokata terminowa oprocentowana na 2.5 % w skali roku.
Getin Noble Bank SA e-Lokata Tradycyjna Lokata terminowa oprocentowana na 2.4 % w skali roku.

mBank lokaty

bank lokata oprocentowanie
mBank Dla nowych klientów Lokata terminowa oprocentowana na 4 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.

na skróty

Lokaty bez konta

Od dobrego już czasu niektóre z banków kuszą klientów możliwością zakładania lokat bez konieczności zakładania konta w danym banku. Daje to klientom dodatkowe możliwości wyboru lepiej oprocentowanych lokat niż w swoich bankach bez konieczności wiązania się umową z bankiem. Banki natomiast zyskują możliwość pozyskiwania dodatkowego kapitału w łatwy sposób. Poniżej przedstawiamy lokaty bez konta październik 2012.

Igo Lokata w Inteligo

Internetowy bank PKO BP czyli Inteligo wprowadził do swojej oferty Igo Lokatę, którą można założyć bez wychodzenia z domu i bez zakładania konta. Jest to więc jedna z tych ofert, która powinna zainteresować wszystkich internautów posiadających konta w bankach oferujących słabo oprocentowane lokaty.

HOP lokata w Inteligo

W Inteligo pojawiła się HOP Lokata. Bank tym razem kusi potencjalnych klientów wysokim oprocentowaniem - 10% w skali roku!

Inteligo oferuje lokatę dzienną

Inteligo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i poszerza swoją ofertę o Dobolokatę z dzienną wypłatą odsetek. Dzięki niej klienci Inteligo będą mogli uniknąć płacenia podatku Belki.

Inteligo ma stać się liderem w bankowości internetowej

Prezes PKO BP, Zbigniew Jagiełło, w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej" zapowiedział, że bank będzie otwierał się co raz bardziej na młodych ludzi. W planach jest ekspansja i dynamiczny rozwój bankowości internetowej i w perspektywie kilku lat zdobycie pozycji lidera dla internetowego banku PKO BP - Inteligo.

ranking lokat trzymiesięcznych

Lp lokata w banku %
1 Idea Bank 4
2 mBank 4
3 Bank Millennium SA 3.25
4 Bank BGŻ Optima 3.2
5 Euro Bank S.A. 3
6 Getin Noble Bank SA 2.8
7 Noble Bank S.A. 2.8
8 neoBANK 2.8

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.