kalkulator lokat

Lokata 10 % Toyota Bank

Toyota Bank Polska przebojem wdarł się na pierwsze miejsce w rankingu lokat z ofertą lokaty na 10% w skali roku. Lokata Bonusowa to lokata na 6 miesięcy a promocja będzie obowiązywać tylko do 30 listopada 2012 roku.


Kwotą lokaty jest 10 000 złotych. Nie ma możliwości wpłacenia na lokatę innej kwoty. Aby otrzymać w sumie 10% w skali roku należy jednak spełnić warunki promocji. Bez ich spełnienia klient otrzyma oprocentowanie w wysokości 6% w skali roku. Premia w postaci dodatkowych 4% w skali roku będzie wypłacana tym klientom, którzy w ciągu każdego z miesięcy w okresie obowiązywania Lokaty Bonusowej dokonają chociaż jednej transakcji kartą kredytową oraz będą terminowo spłacać zadłużenie na karcie kredytowej.

Aby więc skorzystać w bonusowych dodatkowych 4% należy założyć konto w Toyota Banku oraz pobrać kartę kredytową. Premia 4% wypłacana jest miesięcznie po spełnieniu warunku dokonania chociaż jednej płatności kartą natomiast standardowe 6% z lokaty wypłacane jest po jej zakończeniu czyli po 6 miesiącach.

Ważne jest to, że bank nie określa kwoty minimalnej jaką należy wydać korzystając z karty. Wystarczy więc raz w miesiącu zapłacić kartą kredytową na przykład za zakupy spożywcze. Promocja wydaje się na tyle atrakcyjna ze względu na niecodziennie wysokie oprocentowanie, że warto zastanowić się nad skorzystaniem z tej promocji.
…wstecz
zobacz także:
  • Oprocentowanie lokaty Nordea Hit do 12 procent w skali roku
  • Nordea Bank Polska od 24 listopada 2010 roku oferuje swoim klientom lokatę Nordea Hit, której oprocentowanie wynosi 12% dla okresu jednego miesiąca i 7% dla okresu lokaty trzy miesiące. Warunkiem koniecznym do otworzenia lokaty jest jednoczesna inwestycja w fundusze lub uczestnictwo w Planie Systematycznego Oszczędzania.
  • Oprocentowanie lokat niższe w kolejnych bankach
  • Oprocentowanie lokat bankowych wciąż ulega obniżce. W maju mniej zarobimy na lokatach w Meritum Bank, Kredyt Bank i Toyota Bank. BGŻ obniżył oprocentowanie konta oszczędnościowego. Niestety, trend obniżania oprocentowania wciąż trwa.
  • Lokata jednodniowa w ofercie Toyota Bank Polska
  • Toyota Bank Polska wprowadził do swojej oferty lokaty jednodniowe pozwalające zmaksymalizować zysk z lokaty i efektywnie zarządzać własnymi oszczędnościami.
  • Lokaty z funduszem nie gwarantują wysokich zysków
  • Banki nie oferują obecnie tak wysokich zysków z lokat jak jeszcze rok temu podczas wojny depozytowej. Aby zachęcić klientów wyższym oprocentowaniem oferują ponadprzeciętne zyski z lokaty sięgające nawet 10% pod warunkiem równoczesnej inwestycji w fundusze. Czy takie rozwiązanie gwarantuje wysokie zyski?

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

Polbank lokaty

bank lokata oprocentowanie

Pekao lokaty

bank lokata oprocentowanie
Bank Pekao S.A. Lokata Elastyczna Lokata terminowa oprocentowana na 1.56 % w skali roku.
Bank Pekao S.A. e-Lokata Lokata terminowa oprocentowana na 1.55 % w skali roku.
Bank Pekao S.A. e-Lokata Lokata terminowa oprocentowana na 1.4 % w skali roku.
Bank Pekao S.A. e-Lokata Lokata terminowa oprocentowana na 1.3 % w skali roku.

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat trzymiesięcznych

Lp lokata w banku %
1 mBank 4
2 Idea Bank 4
3 Bank Millennium SA 3.25
4 Bank BGŻ Optima 3.2
5 Euro Bank S.A. 3
6 Getin Noble Bank SA 2.8
7 Noble Bank S.A. 2.8
8 neoBANK 2.8

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© 2009 iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.