kalkulator lokat

BGŻ Optima konto oszczędnościowe 6,3 procent

Od 28 października 2012 do 4 lutego 2013 roku BGŻOptima podwyższa oprocentowanie na Rachunkach Oszczędnościowych dla wszystkich nowych klientów. Ci, którzy już posiadają konto oszczędnościowe również mogą skorzystać z wyższego oprocentowania wynoszącego 6,3% w skali roku. Dla nich wyższe oprocentowanie obowiązuje jednak tylko dla nowych środków.


Wyższe oprocentowanie dotyczy jednak tylko kwoty do 40 000 złotych. Nadwyżka ponad kwotę 40 tysięcy złotych oprocentowana jest już na standardowe 5,8% w skali roku. BGŻOptima gwarantuje, że wysokość oprocentowania nie ulegnie zmianie do 4 lutego 2013 roku. Konto oszczędnościowe w tym banku nie jest kontem głównym i służy głównie do oszczędzania. Klient musi posiadać konto w innym banku, które będzie powiązane z kontem oszczędnościowym BGŻOptima.

Konto jest darmowe i w pełni internetowe. Bank nie pobiera opłat za prowadzenie rachunku i przelewy niezależnie od ich ilości. Konto oszczędnościowe zakłada się bardzo szybko. Cała procedura zajmuje tylko kilka chwil. Dla nowych klientów bank oferuje również atrakcyjnie oprocentowane lokaty. Na przykład Lokata Bezkarna o okresie trwania 3 miesiące oprocentowana jest na 6,2 % w skali roku. Klient ma możliwość wcześniejszego zerwania lokaty bez utraty naliczonych do tego czasu odsetek. Maksymalną kwotą lokaty jest 20 000 złotych.…wstecz
zobacz także:

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

Polbank lokaty

bank lokata oprocentowanie

BPH lokaty

bank lokata oprocentowanie
Bank BPH S.A. Nowy Gatunek Lokata terminowa oprocentowana na 4 % w skali roku.
Bank BPH S.A. e-Lok@ta Lokata terminowa oprocentowana na 1.25 % w skali roku.
Bank BPH S.A. Lokata Lojalnościowa Lokata terminowa oprocentowana na 1.21 % w skali roku.
Bank BPH S.A. e-Lok@ta Lokata terminowa oprocentowana na 1.2 % w skali roku.

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat miesięcznych

Lp lokata w banku %
1 Euro Bank S.A. 3.5
2 Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA 2.25
3 BIZ Bank 1.85
4 Bank Smart 1.85
5 Inteligo 1.8
6 Plus Bank 1.75
7 Idea Bank 1.5
8 T-Mobile Usługi Bankowe 1.5

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.