Lokata Ping Pong Idea Bank

Idea Bank wprowdził do oferty ciekawą lokatę dla klientów posiadających konto. Lokata Ping Pong posiada oprocentowanie w wysokości 7 procent w skali roku i jest to lokata jednodniowa. 
Mimo tego, że jest to lokata jednodniowa to nie pozwala na ominięcie podatku Belki ponieważ obecne przepisy na to nie pozwalają.

Każda osoba posiadająca konto w banku może założyć taką lokatę. Musi jednak posiadać środki do założenia lokaty na wkazanym w formularzu koncie w Idea Banku.

Lokata dostępna jest przez internet, aby ją założyć wystarczy wypełnić prosty formularz dostępny po zalogowaniu. Jeden klient może założyć tylko jedną taką lokatę. Minimalną kwotą lokaty jest 1 000 złotych a maksymalną 20 000 złotych. Lokata jest nieodnawialna a więc jeśli chcemy korzystać z wysokiego oprocentowania to musimy pamiętać o codziennym jej zakładaniu. Maksymalnie wniosek o Lokatę Ping Pong należy złożyć do godziny 21:00. W innym wypadku zostanie ona założona dopiero następnego dnia po dniu wypełnienia wniosku. Środki z lokaty wraz z odsetkami wracają na wskazane konto w Idea Banku następnego dnia po założeniu lokaty maksymalnie do godziny 9:00.

W przypadku wcześniejszego zerwania klient traci odsetki oraz możliwość założenia Lokaty Ping Pong w danym dniu.

Idea Bank nie podał daty końca promocji lokaty bankowej.

Dokładny zysk z lokaty można obliczyć korzystając z naszego kalkulatora lokat.

Przykładowo dla kwoty minimalnej i maksymalnej zysk z lokaty będzie orientacyjnie wynosić jak w tabelce poniżej:
Kwota lokaty Odsetki Podatek Odsetki netto Oprocentowanie realne
1 000 zł 0.19 zł 0.04 zł 0.15 zł 5.49 %
20 000 zł 3.83 zł 0.73 zł 3.10 zł 5.67 %

Najlepsze lokaty wyszukasz również za pomocą naszego rankingu lokat.
…wstecz
zobacz także: