kalkulator lokat

Lokata PRO Idea Bank

Idea Bank wprowadził do oferty nową promocję lokaty bankowej. Nowa Lokata PRO przeznaczona jest dla klientów banku, którzy ulokują na niej nadwyżki finansowe ponad stan na dzień 20 lipca 2012 roku. Jeśli ten warunek zostanie spełniony oprocentowanie na lokacie czteromiesięcznej wyniesie aż 6,5% w skali roku.


Jeśli klient nie spełni powyższego warunku oprocentowanie lokaty PRO zostanie obniżone do 6% w skali roku.

Promocja lokaty potrwa do 6-go sierpnia 2012 roku i po tym terminie nie będzie dostępna w ofercie banku.

Minimalną kwotą lokaty jest 1000 złotych a maksymalną milion złotych.

Idea Bank nie wymaga zakładania konta aby móc założyć Lokatę PRO.

Lokatę PRO zakłada się przez internet a więc nie musimy udawać się do placówki banku.

Podsumowując podstawowe atuty nowej oferty Idea Banku Lokaty PRO należy wymienić:
 • wysokie oprocentowanie sięgające aż 6,5% w skali roku,
 • stosunkowo którki okres trwania lokaty wynoszący tylko 4 miesiące,
 • swobodny wybór kwoty lokaty z minimalną kwotą od 1000 zł,
 • bez konieczności zakładania konta,
 • lokatę zakłada się przez internet
Kluczową sprawą jest spełnienie warunku ulokowania na lokacie nowych środków. Wniosek lokaty PRO należy opłacić w przeciągu 3 dni od złożenia. Aby cieszyć się oprocentowaniem 6,5% trzeba na Lokacie PRO ulokować wyłącznie nowe środki pieniężne, to jest nadwyżkę środków pieniężnych ulokowanych do dnia 9 sierpnia 2012r. w stosunku do stanu środków pieniężnych ulokowanych na dzień 20 lipca 2012 r. Dla ułatwienia stan salda środków pieniężnych na dzień 20 lipca 2012 r. zostanie udostępniony po zalogowaniu się do systemu transakcyjnego w zakładce "Wiadomości z banku". Idea Bank określi najpóźniej w dniu 14 sierpnia 2012r. po dokonaniu analizy salda środków pieniężnych na dzień 9 sierpnia 2012r. ostatecznie sprawdzi ten warunek i jeśli nie zostanie on spełniony oprocentowanie zostanie zmniejszone do 6% w skali roku.

Środki zgromadzone w Idea Banku są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, zgodnie z Ustawą z dnia 14.12.1994 roku o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (t.j. DzU z 2009 r. Nr 84, poz. 711 ze zm.), do równowartości w złotych kwoty 100 000 euro.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie banku.
…wstecz
zobacz także:
 • Ranking lokat czerwiec 2013
 • Kolejna obniżka stóp procentowych spowodowała, że ranking lokat czerwiec 2013 kontynuuje passę spadków jakie dotyka oprocentowanie lokat od początku roku. Obecnie na palcach jednej ręki można policzyć oferty lokat bankowych powyżej 5% w skali roku. Najlesze lokaty czerwiec 2013 dają odpowiednio 6,5%, 5,5% i 5% zysku przed opodatkowaniem w skali roku.
 • Ranking lokat maj 2013
 • Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.
 • Lokata Majówka Getin Online
 • Getin Online wprowadził nową promocję lokaty ważną do 5 maja 2013 roku. Lokata Majówka to trzymiesięczny depozyt z oprocentowaniem wynoszącym 4,25 procent w skali roku. Jest to tradycyjna lokata z kapitalizacją na koniec jej trwania a więc nie pozwala na dzienną kapitalizacją.
 • Lokata Tik Tak Getin Online
 • Getin Online powraca do promocji Lokaty Tik Tak. Obecnie Lokata Tik Tak to trzymiesięczny depozyt z oprocentowaniem wynoszącym 5% w skali roku. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania lokaty.
 • Lokata Walentynkowa Getin Online
 • Lokata Rewolwer Getin Online
 • Lokata Nowy Zysk Getin Online
 • Igo Lokata Inteligo
 • Lokata Noworoczna Idea Bank
 • Lokata Prezesa Getin Online

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

BGŻ lokaty

bank lokata oprocentowanie

BPH lokaty

bank lokata oprocentowanie
Bank BPH S.A. Nowy Gatunek Lokata terminowa oprocentowana na 4 % w skali roku.
Bank BPH S.A. e-Lok@ta Lokata terminowa oprocentowana na 1.25 % w skali roku.
Bank BPH S.A. Lokata Lojalnościowa Lokata terminowa oprocentowana na 1.21 % w skali roku.
Bank BPH S.A. e-Lok@ta Lokata terminowa oprocentowana na 1.2 % w skali roku.

na skróty

Lokata Długi Weekend Idea Bank

Idea Bank wprowadził nową promocję o nazwie Lokata Długi Weekend ważną do 6 maja 2013 roku. Lokata Długi Weekend gwarantuje zysk z oprocentowaniem równym 4,3 procent w skali roku. Aby skorzystać z promocji należy do 6 maja 2013 założyć lokatę.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Lokata świąteczna Idea Bank

Idea Bank wprowadził nową promocję lokaty ważną do 27 grudnia 2012 roku roku. Lokata świąteczna posiada oprocentowanie w wysokości 6,1 procent brutto a okres jej trwania wynosi zaledwie 3 miesiące. Oferta banku jest ograniczona czasowo.

Lokata na Koniec Świata Idea Bank

Idea Bank wprowadził promocję powiązaną z datą końca świata przewidzianą przez Majów. Nowa lokata "Lokata na koniec świata" jest oprocentowana nawet na 10% w skali roku ale tylko do 21 grudnia 2012 roku.

Lokata Mikołajkowa Idea Bank

Nową lokatę dla swoich klientów przygotował Idea Bank. Lokata Mikołajkowa w Idea Banku to lokata na 6 miesięcy, której oprocentowanie może wynieść nawet 6,3% wraz z podatkiem Belki. Uwaga, oferta banku jest ograniczona czasowo.

ranking lokat trzymiesięcznych

Lp lokata w banku %
1 mBank 4
2 Idea Bank 4
3 Bank Millennium SA 3.25
4 Bank BGŻ Optima 3.2
5 Euro Bank S.A. 3
6 Getin Noble Bank SA 2.8
7 Noble Bank S.A. 2.8
8 neoBANK 2.8

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© 2009 iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.