ranking lokat

Pierwsza Lokata w Meritum Banku - 8,5% zysku

Pierwsza Lokata” na 3 miesiące należy do najwyżej oprocentowanych lokat na rynku i pozwoli zarobić nawet 8,5% w skali roku. Dodatkowo, na darmowym Koncie Zarabiającym, oferowanym w pakiecie z lokatą, klient może zaoszczędzić 4% wydatków na paliwo.


Meritum Bank sukcesywnie rozszerza i uatrakcyjnia ofertę depozytową. Pierwsza Lokata to dodatkowa gratyfikacja dla osób, które zdecydują się na otwarcie Konta Zarabiającego.

„Zachęcamy klientów do korzystania z różnych produktów oszczędnościowych. Decydując się na pakiet Pierwsza Lokata plus Konto Zarabiające, klient otrzymuje jeden z najwyżej oprocentowanych na rynku depozytów plus oszczędza na paliwie, płacąc kartą wydaną do konta. W ten sposób premiujemy klientów, którzy aktywnie korzystają z usług Meritum. A doświadczenie pokazuje, że klienci w ten sposób zachęceni do wypróbowania produktów Banku zostają z nami na długo.” – mówi Piotr Stankiewicz, Dyrektor Biura Produktów Depozytowych i Inwestycyjnych Meritum Banku.

Pierwsza Lokata na 3 miesiące pozwala deponować kwoty od 500 złotych. Oprocentowanie nominalne w skali roku wynosi 8,5% dla kwot do 5 tysięcy zł, 7% dla kwot do 10 tysięcy zł i 5% dla kwot wyższych niż 10 tysięcy zł. Kapitalizacja następuje na koniec okresu deponowania. Klient może założyć jedną lokatę tego typu, nie później niż miesiąc od daty złożenia wniosku o Konto Zarabiające.

Konto daje klientom kolejne korzyści - zwrot 4% wydatków na paliwo oraz bezpłatne przelewy i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

„Wraz z rosnącymi cenami paliw, klienci coraz chętniej korzystają z możliwości, jakie daje konto w Meritum Banku. Bank zwraca klientowi 4% zrealizowanych wydatków na paliwo pod warunkiem, że klient przelewa co miesiąc na konto minimum 1500 zł. Dzięki programowi premiowania transakcji paliwowych klient może zaoszczędzić nawet 30 zł miesięcznie.” – kontynuuje Piotr Stankiewicz. 

Konto można otworzyć przez Internet, korzystając z formularza dostępnego na www.meritumbank.pl lub w dowolnej placówce Meritum Banku. Po założeniu konta klient samodzielnie zakłada Pierwszą Lokatę w systemie bankowości elektronicznej, czyli całkowicie on-line, bez podpisywania jakichkolwiek dodatkowych dokumentów.
…wstecz
zobacz także:

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

Kredyt Bank lokaty

bank lokata oprocentowanie

mBank lokaty

bank lokata oprocentowanie
mBank Dla nowych klientów Lokata terminowa oprocentowana na 4 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.

na skróty

Pierwsza Lokata Meritum Bank

Meritum Bank dla wszystkich, którzy zdecydują się założyć Konto Zarabiające przygotował specjalną propozycję lokaty. Pierwsza Lokata to lokata na trzy miesiące oprocentowana na 8,5% w skali roku. Dodatkowo dzięki darmowemu Kontu Zarabiającemu można liczyć na zwrot 4% wydatków na paliwo samochodowe.

Konto dla firm Meritum Bank

Meritum Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i oferuje darmowe konto dla firm. Konto Bez Granic dla firm można założyć przez internet a przedsiębiorca nie musi dostarczać bankowi dokumentów rejestrowych firmy, ponieważ wszystkie dane są automatycznie weryfikowane w odpowiednich rejestrach elektronicznych.

Lokata Powitalna w Meritum Banku

Meritum Bank kusi nowych klientów trzymiesięczną Lokatą Powitalną oprocentowaną na 6,83% z dzienną kapitalizacją odsetek. Warunkiem uzyskania atrakcyjnie oprocentowanej lokaty jest założenia Konta Zarabiającego, które może wzrócić aż 360 złotych w ciągu roku za paliwo.

Meritum Bank oferuje nową lokatę antybelkową

Od 18 lutego 2011 roku w Meritum Banku można założyć promocyjną lokatę 3-miesięczną z dzienną kapitalizacją, która będzie dostępna w ofercie jedynie do końca miesiąca. Oprocentowanie lokaty wynosi maksymalnie 4,83% i można ją porównać z tradycyjną lokatą na 6% w skali roku z podatkiem Belki.

Promocyjne oprocentowanie trzymiesięcznej lokaty w Meritum Banku

 Od 20 stycznia do 25 stycznia 2011 roku w Meritum Banku można założyć promocyjną lokatę trzymiesięczną oprocentowaną na 5,3% w skali roku z dzienną kapitalizacją. Lokatę można założyć przez internet, mogą ją założyć klienci banku jak również osoby nie mające konta w Meritum Banku.

ranking lokat trzymiesięcznych

Lp lokata w banku %
1 mBank 4
2 Idea Bank 4
3 Bank Millennium SA 3.25
4 Bank BGŻ Optima 3.2
5 Euro Bank S.A. 3
6 Getin Noble Bank SA 2.8
7 Noble Bank S.A. 2.8
8 neoBANK 2.8

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© 2009 iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.