Lokata na Dzień Dziecka

data publikacji: 2012-06-01
Idea Bank wprowadził specjalnie na Dzień Dziecka nową promocję lokaty ważną tylko do końca dnia 1 czerwca 2012 roku. Lokata na Dzień Dziecka gwarantuje zysk z oprocentowaniem równym 6,25 procent w skali roku.
Okres trwania lokaty wynosi 3 miesiące. W najnowszym rankingu lokat na czerwiec 2012 lokata ta zajęłaby trzecie miejsce wśród lokat na trzy miesiące. Lepszymi ofertami mogą pochwalić się jedynie neoBank i Getin Online ale są to oferty promocyjne przeznaczone dla nowych klientów tych banków.

Idea Bank nie wymaga w przypadku tej lokaty zakładania konta w banku.

Aby skorzystać z promocji należy do 1 czerwca 2012 założyć lokatę. Po tym terminie oferta nie będzie już dostępna. Oferta nie posiada dziennej kapitalizacji a więc nie ma możliwości ominięcia podatku Belki. Lokata dostępna jest przez internet, aby ją założyć wystarczy wypełnić prosty formularz. Bank nie podaje maksymalnej ilości lokat możliwych do założenia w przypadku tej oferty.

Na jedną lokatę można wpłacić minimum 1000 złotych natomast maksymalnie 1000000 złotych.

Dokładny zysk z lokaty można obliczyć korzystając z naszego kalkulatora lokat.
Najlepsze lokaty wyszukasz również za pomocą naszego rankingu lokat.
…wstecz
zobacz także:
  • Lokaty bez konta
  • Od dobrego już czasu niektóre z banków kuszą klientów możliwością zakładania lokat bez konieczności zakładania konta w danym banku. Daje to klientom dodatkowe możliwości wyboru lepiej oprocentowanych lokat niż w swoich bankach bez konieczności wiązania się umową z bankiem. Banki natomiast zyskują możliwość pozyskiwania dodatkowego kapitału w łatwy sposób. Poniżej przedstawiamy lokaty bez konta październik 2012.

Jaka lokata na 2023 rok?

Mamy kwiecień 2023 roku, galopującą inflację, zastój w gospodarce i na rynku pracy. Czy w takim środowisku warto założyć lokatę na 2023 rok. Jeśli tak to kiedy i jaką? W tym artykule spróbujemy odpowiedzieć na te pytania.

Jak działa lokata jednodniowa

Obecnie najlepsze lokaty bankowe to lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek zwane również lokatami jednodniowymi lub antypodatkowymi i antybelkowymi. Jak działają takie lokaty bez podatku i czy są legalne?

Podatek z lokaty - jak jest naliczany?

W 2002 roku minister finansów Marek Belka wprowadził podatek od zysku z lokat bankowych. Od tamtej pory zyski z lokat bankowych oprocentowane są 19% podatkiem. Banki znalazły jednak sposoby, aby uniknąć oddawania państwu pokaźnej części ciężko zarobionych odsetek z lokat. Dodać trzeba, że jest to w pełni legalny sposób!