kalkulator lokat

Lokata Rewolwer Getin Online

Getin Online wprowadził nową promocję lokaty ważną do 23 maja 2012 roku. Lokata Rewolwer to lokata na 24 miesiące oprocentowana na 6,4 wraz z podatkiem Belki. Aby skorzystać z promocyjnej oferty należy do 23 maja 2012 złożyć wniosek o lokatę.


Ciekawą cechą lokaty jest to, że klient sam może zdecydować po każdych 6 miesiącach czy chce oszczędzać na lokacie dalej czy zerwać lokatę bez utraty dotychczas naliczonych odsetek. W przypadku zerwania lokaty oprocentowanie jednak ulega obniżeniu do 6% w skali roku.

Po 23 maja oferta może nie być już dostępna na stronach banku. Jest to oferta tradycyjnej lokaty z kapitalizacją na koniec okresu trwania lokaty. Oznacza to, że zyskami z lokaty bankowej trzeba będzie podzielić się z fiskusem ponieważ nie ma możliwości uniknięcia podatku Belki.

Lokatę można założyć przez internet bez wychodzenia z domu i tracenia czasu na kolejki w banku.

Getin Bank nie podaje maksymalnej ilości lokat możliwych do założenia w przypadku tej oferty. Bank określił natomiast minimalną kwotę lokaty, która wynosi 1000 zł. Maksymalna kwota pojedynczej lokaty bankowej wynosi natomiast 1 000 000 złotych.

Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora lokat, dzięki któremu można obliczyć dokładny zysk z lokaty.
Najlepsze lokaty wyszukasz również za pomocą naszego rankingu lokat.
…wstecz

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

Kredyt Bank lokaty

bank lokata oprocentowanie

ING lokaty

bank lokata oprocentowanie
ING Bank Śląski S.A. Lokata standardowa Lokata terminowa oprocentowana na 1.25 % w skali roku.
ING Bank Śląski S.A. Lokata standardowa Lokata terminowa oprocentowana na 1.25 % w skali roku.
ING Bank Śląski S.A. Lokata standardowa Lokata terminowa oprocentowana na 1 % w skali roku.
ING Bank Śląski S.A. Lokata standardowa Lokata terminowa oprocentowana na 0.75 % w skali roku.

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat trzymiesięcznych

Lp lokata w banku %
1 mBank 4
2 Idea Bank 4
3 Bank Millennium SA 3.25
4 Bank BGŻ Optima 3.2
5 Euro Bank S.A. 3
6 Getin Noble Bank SA 2.8
7 Noble Bank S.A. 2.8
8 neoBANK 2.8

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© 2009 iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.