kalkulator lokat

Konto oszczędnościowe BGŻOptima

Internetowy odłam BGŻ czyli BGŻOptima wprowadza na rynek bardzo atrakcyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe. Na koncie można oszczędzać z oprocentowaniem sięgającym aż 6,5% w skali roku. Dodatkowo, dzięki temu, że jest to konto a nie lokata nie musimy określać czasu, na jaki wpłacamy oszczędności na konto.


Środki w każdej chwili są dla nas dostępne. Konto jest całkowicie darmowe, bank nie pobiera żadnych opłat. Nie wymagane jest również odwiedzanie placówek banku. Wszelkie formalności załatwiane są za pośrednictwem internetu. Aby otworzyć konto oszczędnościowe w BGŻOptima wystarczy wypełnić prosty formularz kontaktowy a następnie czekać na kontakt z banku.

W okresie promocji konta oszczędnościowego do 10 lipca dla środków do 40 000 zł oprocentowanie wynosi 6,5% a 5,8% dla pozostałych środków wpłaconych powyżej tej kwoty. Bank nie pobiera żadnych opłat za przelewy bez względu na wysokość przelewu oraz ich ilość. To bardzo dogodna opcja ponieważ wiele banków ogranicza ilość darmowych przelewów z kont oszczędnościowych.

Bank oferuje również atrakcyjne oprocentowanie 6,5% dla obecnych klientów banku. Warunkiem jest jednak wpłacenie nowych środków pieniężnych do kwoty 40.000 zł.

Po zakończeniu promocji czyli po 10 lipca środki zgromadzone na rachunkach oszczędnościowych podlegają oprocentowaniu według standardowych stóp procentowych, w aktualnej wysokości, zgodnie z tabelą oprocentowania banku BGŻOptima. Warto więc założyć konto jak najszybciej aby przez dłuższy czas korzystać z wyższego oprocentowania na koncie.
…wstecz
zobacz także:

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

BGŻ lokaty

bank lokata oprocentowanie

WBK lokaty

bank lokata oprocentowanie
Bank Zachodni WBK S.A. Lokata powitalna 1|2|3 Lokata terminowa oprocentowana na 2.51 % w skali roku.
Bank Zachodni WBK S.A. Lokata Mobilna Lokata terminowa oprocentowana na 2.5 % w skali roku.
Bank Zachodni WBK S.A. Nowa Lokata swobodnie zarabiająca Lokata terminowa oprocentowana na 2.3 % w skali roku.
Bank Zachodni WBK S.A. Lokata bonusowa Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat trzymiesięcznych

Lp lokata w banku %
1 Idea Bank 4
2 mBank 4
3 Bank Millennium SA 3.25
4 Bank BGŻ Optima 3.2
5 Euro Bank S.A. 3
6 Getin Noble Bank SA 2.8
7 Noble Bank S.A. 2.8
8 neoBANK 2.8

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.