kalkulator lokat

Polbank zwiększa oprocentowanie lokat i konta oszczędnościowego

Polbank EFG postanowił na wakacje zwiększyć oprocentowanie lokat oraz Konta Mocno Oszczędzającego. Promocyjne oprocentowanie Konta Mocno Oszczędzającego od 11 lipca do 31 sierpnia wyniesie 5,25%.


Oznacza to wzrost aż o 0,5 punktu procentowego i nową optymalną kwotą na koncie jest 34,77 zł, przy których oprocentowanie wzrasta do 10,49%. Optymalne kwoty na lokatach i kontach oszczędnościowych z dzienną kapitalizacją można obliczyć tutaj.

Polbank zwiększył również oprocentowanie lokat. W przypadku Lokat dynamicznych środki można zdeponować na 4 (Lokata El Dorado), 6 lub 12 miesięcy. Każda z nich oferuje średnie miesięczne oprocentowanie w wysokości aż 7%. w skali roku. Zysk z lokaty naliczany jest po każdym miesiącu jej trwania. Czas trwania Lokat Prestiż jest taki sam jak Lokat dynamicznych, jednak stopa zwrotu jest wyższa o 0,25 punktu procentowego. Dodatkowo posiadacze Mistrzowskiego Konta Osobistego oraz Rachunku Bankowości Osobistej mogą założyć 5-miesięczną Lokatę Wyjątkową. W czasie wakacji jej oprocentowanie wyniesie odpowiednio 7,25 i 7,5 procent, a zyski naliczone będą na koniec okresu trwania lokaty. Lokata Wyjątkowa przeznaczona jest na nowe środki deponowane w banku przez klientów.

- Wakacyjna podwyżka oprocentowania depozytów w Polbanku sięga nawet 2,5 punktów procentowych. Daje przez to szansę na jeszcze szybsze pomnożenie kapitału i osiągnięcie dodatkowego zysku. Chcemy, aby pieniądze naszych klientów pracowały nawet wtedy, gdy oni sami odpoczywają. - mówi Magdalena Markiewicz, dyrektor Departamentu Produktów Depozytowych w Polbank EFG.

- Promocja "Zyskowne Wakacje" obejmuje klientów indywidualnych, Bankowości Osobistej oraz przedsiębiorców. To taka "mała wakacyjna rewolucja" w każdym obsługiwanym przez nas segmencie. Wierzę, że dzięki temu nasza oferta dodatkowo zyska na atrakcyjności w oczach klientów i będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem - dodaje Markiewicz.

Pełna tabela oprocentowania kont i lokat w Polbanku znajduje się tutaj.
…wstecz
zobacz także:

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

PKO lokaty

bank lokata oprocentowanie
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Lokata w IKO Lokata terminowa oprocentowana na 2.25 % w skali roku.
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Lokata w IKO Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Lokata 1-miesięczna internetowa Lokata terminowa oprocentowana na 1.8 % w skali roku.
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Lokata w IKO Lokata terminowa oprocentowana na 1.6 % w skali roku.

Pekao lokaty

bank lokata oprocentowanie
Bank Pekao S.A. Lokata Elastyczna Lokata terminowa oprocentowana na 1.56 % w skali roku.
Bank Pekao S.A. e-Lokata Lokata terminowa oprocentowana na 1.55 % w skali roku.
Bank Pekao S.A. e-Lokata Lokata terminowa oprocentowana na 1.4 % w skali roku.
Bank Pekao S.A. e-Lokata Lokata terminowa oprocentowana na 1.3 % w skali roku.

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat trzymiesięcznych

Lp lokata w banku %
1 mBank 4
2 Idea Bank 4
3 Bank Millennium SA 3.25
4 Bank BGŻ Optima 3.2
5 Euro Bank S.A. 3
6 Getin Noble Bank SA 2.8
7 Noble Bank S.A. 2.8
8 neoBANK 2.8

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© 2009 iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.