Drugi etap promocji Konta z Podwyżką Banku BGŻ

data publikacji: 2011-03-07
Wraz z początkiem marca 2011 roku rozpoczęła się kampania telewizyjna o zasięgu ogólnopolskim Konta z Podwyżką w Banku BGŻ w ramach drugiego etapu promocji konta. Kampania potrwa do 10 kwietnia 2011 roku i oprócz telewizji obejmuje również internet.
Przez ostatnie dwa tygodnie lutego 2011 roku trwała promocja konta w prasie i radio.

- Poprzez kampanię chcemy poinformować klientów o tym, iż Konto z Podwyżką Banku BGŻ zwyciężyło w styczniowym rankingu kont osobistych przygotowanym przez portal finansowy Money.pl. – powiedziała Małgorzata Wagner, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej Banku BGŻ.

Otrzymane wyróżnienie jest obiektywnym potwierdzeniem, że wprowadzanie na rynek innowacyjnych i unikalnych produktów przynosi efekty – dodała Małgorzata Wagner.

Autorem kreacji drugiego etapu kampanii Konta z Podwyżką jest agencja reklamowa Grandes Kochonos współpracująca z Bankiem BGŻ . Za zakup i planowanie mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Initiative.

Bank BGŻ oferuje Konto z Podwyżką od 15 listopada 2010 roku. Rachunek jest bezpłatnie prowadzony,  oferowany  wraz z Programem Premiowym "Podwyżka" dającym możliwość uzyskania od Banku BGŻ premii w wysokości nawet 600 zł rocznie.  Wszystkie przelewy przez Internet są bezpłatne. Darmowe są także wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.
…wstecz
zobacz także:

Jaka lokata na 2023 rok?

Mamy kwiecień 2023 roku, galopującą inflację, zastój w gospodarce i na rynku pracy. Czy w takim środowisku warto założyć lokatę na 2023 rok. Jeśli tak to kiedy i jaką? W tym artykule spróbujemy odpowiedzieć na te pytania.

Jak działa lokata jednodniowa

Obecnie najlepsze lokaty bankowe to lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek zwane również lokatami jednodniowymi lub antypodatkowymi i antybelkowymi. Jak działają takie lokaty bez podatku i czy są legalne?

Podatek z lokaty - jak jest naliczany?

W 2002 roku minister finansów Marek Belka wprowadził podatek od zysku z lokat bankowych. Od tamtej pory zyski z lokat bankowych oprocentowane są 19% podatkiem. Banki znalazły jednak sposoby, aby uniknąć oddawania państwu pokaźnej części ciężko zarobionych odsetek z lokat. Dodać trzeba, że jest to w pełni legalny sposób!