kalkulator lokat

Oprocentowanie lokat w ING Bank Śląski obniżone

ING Bank Śląski zdecydował się na zmianę oprocentowania lokat rocznych dla depozytów w złotych. Nowe stawki oprocentowania obowiązują od 10 stycznia 2011 roku i zostały obniżone o 0,75 punktu procentowego.


Oprocentowanie lokat rocznych e-Lokaty 12M oraz Lokaty Ekstra Premia 12M zostało obniżone z 4,75% do 4% w skali roku. Lokaty e-Lokata 12M oraz Lokata Ekstra Premia 12M to produkty oszczędnościowe przeznaczone dla klientów, którzy posiadają Otwarte Konto Oszczędnościowe lub są jego współposiadaczami.

źródło: ING Bank Śląski
…wstecz
zobacz także:
  • ING Bank Śląski podwyższa oprocentowanie lokat
  • ING Bank Śląski od marca 2011 roku zwiększył oprocentowanie wybranych lokat oraz wprowadził do swojej oferty depozytowej nową lokatę na trzy miesiące.
  • Inflacja sprzyja lokatom bankowym
  • Niska inflacja sprawiła, że przeważająca większość lokat rocznych założonych przed rokiem przyniosła realny zysk. Zysk z lokat pomniejszony o podatek i inflację był na plusie. Prognozy wskazują, że obecnie realny zysk z lokat rocznych może być rekordowo wysoki.
  • Alior najlepiej dotarł z przekazem reklamowym do odbiorców
  • Według badania przeprowadzonego przez Macroscope OMD wynika, że wśród osób planujących założenie lokaty bankowej panuje przekowanie, że to Alior Bank ma najatrakcyjniejszą ofertę depozytową.
  • Lokaty w ING wyżej oprocentowane
  • ING Bank Śląski podwyższył oprocentowanie dwóch lokat: dwunastomiesięcznej lokaty internetowej do 4,75% oraz dwunastomiesięcznej lokaty standardowej do 4,60%. Podwyżka oprocentowania dotyczy lokat w złotych dla klientów indywidualnych. Zmiany obowiązują od 7 stycznia 2010 roku.

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

mBank lokaty

bank lokata oprocentowanie
mBank Dla nowych klientów Lokata terminowa oprocentowana na 4 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat trzymiesięcznych

Lp lokata w banku %
1 mBank 4
2 Idea Bank 4
3 Bank Millennium SA 3.25
4 Bank BGŻ Optima 3.2
5 Euro Bank S.A. 3
6 Getin Noble Bank SA 2.8
7 Noble Bank S.A. 2.8
8 neoBANK 2.8

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© 2009 iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.