kalkulator lokat

Idea Bank oferuje atrakcyjne lokaty bankowe

Nowy bank na polskim rynku - Idea Bank startuje z bardzo atrakcyjną ofertą lokat bankowych. Bank skupia swoją ofertę na przedsiębiorcach, ktĂłrzy mogą liczyć na preferencyjne oprocentowanie lokat.


Idea Bank został stworzony, aby wspomagać osoby przedsiębiorcze w realizacji ich marzeń o własnym biznesie. Bank chce służyć pomocą przy rozwijaniu działalności małym podmiotom gospodarczym: mikroprzedsiębiorcom, małym i średnim przedsiębiorcom.

W odróżnieniu od innych banków, które nieufnie podchodzą do nowych inicjatyw gospodarczych, Idea Bank oferuje łatwiejszy i szybszy dostęp do większej liczby różnorodnych produktów bankowych dla przedsiębiorców.

Bank stworzył idealny pakiet produktów kredytowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych umożliwiający start i prężny rozwój firmy.

Bank podkreśla, że jest przyjaznym dla przedsiębiorcy, dlatego jego głównym celem jest tworzenie długookresowych rozwiązań dla biznesu. Polityka Idea Banku zakłada ścisłą współpracę z każdym Klientem, który pozostaje pod opieką wysoko wykwalifikowanych doradców.

Bank pragnie zapewnić profesjonalną opiekę na każdym etapie zakładania i prowadzenia własnej firmy. Przedsiębiorcy mogą liczyć ze strony banku na kompleksową pomoc osobistych doradców w zakresie finansowania działalności, obsługi księgowej i pomnażania kapitału. Będą oni służyć stałym wsparciem - od momentu gdy Klient po raz pierwszy pojawi się w oddziale z pomysłem na własną firmę, poprzez opracowanie i sfinansowanie planu rozwoju firmy, prowadzenia księgowości i kadr do przekształcenia jej w spółkę.

Idea Bank stawia na innowacyjność, wierzy w nowe idee i pragniemy je rozwijać wraz ze swoimi klientami.

W zakresie lokat dla przedsiębiorców Idea Bank oferuje Lokatę przedsiębiorczą na start z z dziennym oprocentowaniem 6,02%, który daje zysk porównywalny z lokatą tradycyjną na 7,5% w skali roku. Okres trwania lokaty to jedynie dwa miesiące a kwota musi zawierać się w przedziale 500 zł a 10 000 zł. Aby oprocentowanie było tak wysokie przedsiębiorca musi przesłać do banku kopię wpisu do ewidencji działalności gospodarczej.

Dla pozostałych klientów indywidualnych bank również przygotował wartą uwagi ofertę. Lokata Podwójna to pakiet dwóch lokat wysoko oprocentowanych z dzienną kapitalizacją odsetek. Jedna oprocentowana na 5,65% na 2 miesiące a druga na 12 miesięcy z oprocentowaniem dziennym 5,52%. Lokaty dają zysk porównywalny z lokatami tradycyjnymi oprocentowanymi na 7% w skali roku. Minimalna kwota pozwalająca założyć Lokatę Podwójną wynosi 2 000 złotych. Klienci mogą zakładać nieograniczoną ilość takich lokat.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Idea Banku.
…wstecz
zobacz także:

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stĂłp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

WBK lokaty

bank lokata oprocentowanie
Bank Zachodni WBK S.A. Lokata powitalna 1|2|3 Lokata terminowa oprocentowana na 2.51 % w skali roku.
Bank Zachodni WBK S.A. Lokata Mobilna Lokata terminowa oprocentowana na 2.5 % w skali roku.
Bank Zachodni WBK S.A. Nowa Lokata swobodnie zarabiająca Lokata terminowa oprocentowana na 2.3 % w skali roku.
Bank Zachodni WBK S.A. Lokata bonusowa Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.

Polbank lokaty

bank lokata oprocentowanie

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stĂłp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, ktĂłry właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porĂłwnywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, ktĂłre obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w ktĂłrym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stĂłp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat trzymiesięcznych

Lp lokata w banku %
1 mBank 4
2 Idea Bank 4
3 Bank Millennium SA 3.25
4 Bank BGŻ Optima 3.2
5 Euro Bank S.A. 3
6 Getin Noble Bank SA 2.8
7 Noble Bank S.A. 2.8
8 neoBANK 2.8

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© 2009 iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.