Idea Bank oferuje atrakcyjne lokaty bankowe

Nowy bank na polskim rynku - Idea Bank startuje z bardzo atrakcyjną ofertą lokat bankowych. Bank skupia swoją ofertę na przedsiębiorcach, którzy mogą liczyć na preferencyjne oprocentowanie lokat.
Idea Bank został stworzony, aby wspomagać osoby przedsiębiorcze w realizacji ich marzeń o własnym biznesie. Bank chce służyć pomocą przy rozwijaniu działalności małym podmiotom gospodarczym: mikroprzedsiębiorcom, małym i średnim przedsiębiorcom.

W odróżnieniu od innych banków, które nieufnie podchodzą do nowych inicjatyw gospodarczych, Idea Bank oferuje łatwiejszy i szybszy dostęp do większej liczby różnorodnych produktów bankowych dla przedsiębiorców.

Bank stworzył idealny pakiet produktów kredytowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych umożliwiający start i prężny rozwój firmy.

Bank podkreśla, że jest przyjaznym dla przedsiębiorcy, dlatego jego głównym celem jest tworzenie długookresowych rozwiązań dla biznesu. Polityka Idea Banku zakłada ścisłą współpracę z każdym Klientem, który pozostaje pod opieką wysoko wykwalifikowanych doradców.

Bank pragnie zapewnić profesjonalną opiekę na każdym etapie zakładania i prowadzenia własnej firmy. Przedsiębiorcy mogą liczyć ze strony banku na kompleksową pomoc osobistych doradców w zakresie finansowania działalności, obsługi księgowej i pomnażania kapitału. Będą oni służyć stałym wsparciem - od momentu gdy Klient po raz pierwszy pojawi się w oddziale z pomysłem na własną firmę, poprzez opracowanie i sfinansowanie planu rozwoju firmy, prowadzenia księgowości i kadr do przekształcenia jej w spółkę.

Idea Bank stawia na innowacyjność, wierzy w nowe idee i pragniemy je rozwijać wraz ze swoimi klientami.

W zakresie lokat dla przedsiębiorców Idea Bank oferuje Lokatę przedsiębiorczą na start z z dziennym oprocentowaniem 6,02%, który daje zysk porównywalny z lokatą tradycyjną na 7,5% w skali roku. Okres trwania lokaty to jedynie dwa miesiące a kwota musi zawierać się w przedziale 500 zł a 10 000 zł. Aby oprocentowanie było tak wysokie przedsiębiorca musi przesłać do banku kopię wpisu do ewidencji działalności gospodarczej.

Dla pozostałych klientów indywidualnych bank również przygotował wartą uwagi ofertę. Lokata Podwójna to pakiet dwóch lokat wysoko oprocentowanych z dzienną kapitalizacją odsetek. Jedna oprocentowana na 5,65% na 2 miesiące a druga na 12 miesięcy z oprocentowaniem dziennym 5,52%. Lokaty dają zysk porównywalny z lokatami tradycyjnymi oprocentowanymi na 7% w skali roku. Minimalna kwota pozwalająca założyć Lokatę Podwójną wynosi 2 000 złotych. Klienci mogą zakładać nieograniczoną ilość takich lokat.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Idea Banku.
…wstecz
zobacz także: