kalkulator lokat

SGB na Lokatach z nagrodami zebrało prawie miliard złotych

Spółdzielcza Grupa Bankowa w trakcie trwania promocji Lokat z nagrodami zebrało w sumie prawie miliard złotych. Nagrodą główną w lokatach z nagrodami, odjedź z zyskiem był Audi A6.


Kampania prowadzona pod hasłem „Lokata z nagrodami. Odjedź z zyskiem” obejmowała blisko trzymiesięczny okres (27 lipca-8 października 2010 r.), w którym każdy mógł założyć lokatę i wziąć udział w losowaniu setek nagród.

Pod względem wartości założonych depozytów promocyjnych, największą kwotę zebrał Esbank Bank Spółdzielczy w Radomsku. W pierwszej dziesiątce znalazły się także: Kujawsko-Dobrzyński Bank Spółdzielczy we Włocławku, Gospodarczy Bank Wielkopolski, Bank Spółdzielczy w Koronowie, Bank Spółdzielczy w Toruniu, Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim, a także banki spółdzielcze w: Dzierżonowie, Tczewie, Nakle n/Notecią oraz Sztumie.

Dla klientów SGB biorących udział w promocji przewidziano atrakcyjne nagrody. Już w kwietniu 2011 r. zostanie rozlosowany luksusowy samochód AUDI A6 a także quady ATV 110 Sport, rowery Eurobike, ekspresy do kawy De’Longhi oraz nawigacje samochodowe GPS Garmin.

źródło: Spółdzielcza Grupa Bankowa
…wstecz
zobacz także:
  • Załóż lokatę w SGB i wygraj Audi A6
  • Spółdzielcza Grupa Bankowa po raz kolejny organizuje loterię dla klientów, którzy zechcą założyć półroczną lokatę bankową. Minimalna kwota lokaty to 500 złotych co odpowiada jednemu losowi z loterii.
  • Lokata z nagrodami w SGB
  • Spółdzielcza Grupa Bankowa rozpoczęła promocję, której celem jest zwiększenie ilości rachunków depozytowych. Promocja 6–miesięcznych lokat połączona jest z loterią gdzie do wygrania jest między innymi BMW X1.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu oferuje Lokatę Mistrzowską
  • Od 13 lipca SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu wprowadził do swojej oferty ciekawy produkt - Lokatę Mistrzowską. Oprocentowanie 4-miesięcznej lokaty jest uzależnione od miejsca, jakie zajmą żużlowcy Unibax Toruń w rozgrywkach Speedway Ekstraligi 2009.

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

BGŻ lokaty

bank lokata oprocentowanie

Kredyt Bank lokaty

bank lokata oprocentowanie

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat miesięcznych

Lp lokata w banku %
1 Euro Bank S.A. 3.5
2 Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA 2.25
3 BIZ Bank 1.85
4 Bank Smart 1.85
5 Inteligo 1.8
6 Plus Bank 1.75
7 Idea Bank 1.5
8 T-Mobile Usługi Bankowe 1.5

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© 2009 iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.