ranking lokat

Ranking lokat jednodniowych październik 2010

Lokaty jednodniowe są obecnie standardem w ofercie banków. Bankom nie oferującym lokat dziennych bardzo trudno jest konkurować o klienta. Obecnie to właśnie na lokatach jednodniowych można zarobić najwięcej. Prezentujemy ranking lokat jednodniowych w październiku 2010.


Najlepsze lokaty jednodniowe, które odnawiają się codziennie i nie blokują środków na dłużej można obecnie założyć w Toyota Banku i BOŚ Banku. Zarobić na nich można 4% bez podatku.

Najlepsze lokaty miesięczne z codzienną kapitalizacją można założyć w Allianz Bank gdzie na lokacie z codziennymi odsetkami można zarobić 3,65% oraz w Inteligo na Dobolokacie oprocentowanej na 3,6%.

Wśród lokat na trzy miesiące najlepszą propozycję oferuje Getin Bank, który na lokacie na 3 miesiące z codziennym zyskiem daje zarobić 5,27%.

Jeśli zdecydujemy się zamrozić środki na lokacie na pół roku najlepiej skorzystać z oferty FM Banku, który na lokacie z dziennym zyskiem ma oprocentowanie równie 5% w skali roku. FM Bank ma również obecnie najlepszą propozycję lokaty rocznej, oprocentowanej dziennie na 5,3% w skali roku.

Alternatywą dla lokat jednodniowych są konta oszczędnościowe z dzienną kapitalizacją odsetek. Najlepszą ofertę w tym zakresie ma wciąż Polbank, który na Koncie Mocno Oszczędzającym daje zysk w wysokości 5% w skali roku. Drugi w rankingu kont oszczędnościowych jest Meritum Bank z kontem MeritumKonto Silnie Zarabiające oprocentowanym na 4,5% w skali roku.
…wstecz
zobacz także:

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

PKO lokaty

bank lokata oprocentowanie
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Lokata w IKO Lokata terminowa oprocentowana na 2.25 % w skali roku.
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Lokata w IKO Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Lokata 1-miesięczna internetowa Lokata terminowa oprocentowana na 1.8 % w skali roku.
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Lokata w IKO Lokata terminowa oprocentowana na 1.6 % w skali roku.

mBank lokaty

bank lokata oprocentowanie
mBank Dla nowych klientów Lokata terminowa oprocentowana na 4 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat trzymiesięcznych

Lp lokata w banku %
1 Idea Bank 4
2 mBank 4
3 Bank Millennium SA 3.25
4 Bank BGŻ Optima 3.2
5 Euro Bank S.A. 3
6 Getin Noble Bank SA 2.8
7 Noble Bank S.A. 2.8
8 neoBANK 2.8

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.