kalkulator lokat

FM Bank oferuje nowe lokaty codzienne

FM Bank wprowadził do oferty nowe lokaty z dzienną kapitalizacją na 9 i 18 miesięcy. Lokaty można założyć bez konieczności posiadania konta w banku oraz z wykorzystaniem internetu. Wraz z wprowadzeniem nowych lokat FM Bank podwyższył oprocentowanie lokat na 3 i 6 miesięcy.


Oprócz lokat na 3, 6, 9 i 18 miesięcy w FM Banku z dzienną lokalizacją można założyć lokatę na 24 miesiące. Oprocentowanie nominalne nowych FM Lokat wynosi odpowiednio dla lokaty na 9 miesięcy - 4,80% i 5,10% dla lokaty na 18 miesięcy. Oznacza to, że na lokatach możemy uzyskać zysk porównywalny, do tego, jaki dają tradycyjne lokaty o oprocentowaniu w skali roku odpowiednio 6,04% oraz 6,55%.

FM Bank zwiększył oprocentowanie na lokatach na 3 i 6 miesięcy. Obecnie na lokatach z dzienną kapitalizacją na 3 i 6 miesięcy można zarobić 4,20% i 4,50%, co oznacza analogiczny zysk jak z tradycyjnej lokaty na poziomie oprocentowania 5,20% i 5,60%.

– Atrakcyjnie oprocentowane depozyty plasujące się w czołówce rynkowej to założenie, które od początku przyświecało nam podczas tworzenia naszej oferty. Nowe FM Lokaty wpisują się w tę strategię – obecnie jest to jedna z najatrakcyjniejszych ofert na rynku. Zależało nam także, aby nasze produkty dopasować do potrzeb klientów, stąd nowe terminy lokat. Wolne środki, które obecnie znajdują się w portfelach wielu firm i osób indywidualnych, można już z powodzeniem gromadzić na przyszłoroczne inwestycje. Umożliwiają to nowe FM Lokaty  – wyjaśnia Magdalena Dulczewska, wiceprezes zarządu FM Banku, CEO.

Oferta jest skierowana zarówno do klientów banku jak i osób i firm nie mających konta w FM Bank. Po zakończeniu okresu trwania lokaty automatycznie odnawia się ona na kolejny okres. Każda z lokat możne zostać otwarta za pośrednictwem strony internetowej banku lub w jednej z 62 placówek FM Banku.
…wstecz
zobacz także:

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

Getin lokaty

bank lokata oprocentowanie
Getin Noble Bank SA Lokata Mobilna Lokata terminowa oprocentowana na 3 % w skali roku.
Getin Noble Bank SA Lokata na Nowe Środki Lokata terminowa oprocentowana na 2.8 % w skali roku.
Getin Noble Bank SA e-Lokata Progresywna Lokata terminowa oprocentowana na 2.5 % w skali roku.
Getin Noble Bank SA e-Lokata Tradycyjna Lokata terminowa oprocentowana na 2.4 % w skali roku.

mBank lokaty

bank lokata oprocentowanie
mBank Dla nowych klientów Lokata terminowa oprocentowana na 4 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat miesięcznych

Lp lokata w banku %
1 Euro Bank S.A. 3.5
2 Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA 2.25
3 BIZ Bank 1.85
4 Bank Smart 1.85
5 Inteligo 1.8
6 Plus Bank 1.75
7 Idea Bank 1.5
8 T-Mobile Usługi Bankowe 1.5

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© 2009 iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.