ranking lokat

Inteligo oferuje lokatę dzienną

Inteligo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i poszerza swoją ofertę o Dobolokatę z dzienną wypłatą odsetek. Dzięki niej klienci Inteligo będą mogli uniknąć płacenia podatku Belki.


To kolejny produkt banku, który został wprowadzony niedawno na rynek, po pożyczce gotówkowej. Oprocentowanie Dobolokaty wynosi 4,1% co odpowiada standardowej lokacie na 5,06%. Odsetki codziennie lądują na rachunku oszczędnościowym Klienta i pracują dalej.

Klienci sygnalizowali nam zainteresowanie szerszą ofertą depozytową Inteligo. Do tej pory proponowaliśmy im atrakcyjne lokaty 3+3 i 6+6, łączące elastyczność z gwarancją wyższego zysku. – mówi Jacek Komaracki, Dyrektor Zarządzający Pionem Bankowości Elektronicznej PKO Banku Polskiego, odpowiedzialny za rozwój projektu Inteligo.

Dzisiaj udostępniamy Klientom lokatę z dzienną wypłatą odsetek. Kierujemy ofertę
do wszystkich, którzy cenią tradycyjne produkty bankowe, ale oczekują rozwiązań, zwiększających efektywność oszczędności. – dodaje Komaracki.

Cechy nowej, dziennej lokaty Inteligo to:
  • oprocentowanie do 4,10% w skali roku odpowiadające lokacie standardowej z oprocentowaniem 5,06% w skali roku;
  • kwota inwestycji od 1 000 do 20 000 zł;
  • możliwość otwarcia kilku lokat naraz;
  • Klienci zakładają Dobolokatę  online i na bieżąco obserwują zyski na swoim koncie. Odsetki w pełnej wysokości, bez potrąceń, są codziennie przelewane na rachunek oszczędnościowy Klienta (oprocentowanie do 4,20%);
  • okres umowy do wyboru: 1, 3 lub 6 miesięcy.
Dobolokatę można założyć przez internet lub za pośrednictwem konsultanta. Otwarcie i prowadzenie lokaty jest bezpłatne.

źródło: Inteligo
…wstecz
zobacz także:

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

PKO lokaty

bank lokata oprocentowanie
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Lokata w IKO Lokata terminowa oprocentowana na 2.25 % w skali roku.
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Lokata w IKO Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Lokata 1-miesięczna internetowa Lokata terminowa oprocentowana na 1.8 % w skali roku.
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Lokata w IKO Lokata terminowa oprocentowana na 1.6 % w skali roku.

Kredyt Bank lokaty

bank lokata oprocentowanie

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat miesięcznych

Lp lokata w banku %
1 Euro Bank S.A. 3.5
2 Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA 2.25
3 BIZ Bank 1.85
4 Bank Smart 1.85
5 Inteligo 1.8
6 Plus Bank 1.75
7 Idea Bank 1.5
8 T-Mobile Usługi Bankowe 1.5

ranking lokat sprzed roku

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.