kalkulator lokat

Lokaty lipiec 2010

W lipcu niestety wciąż utrzymuje się tendencja obniżania oprocentowania lokat. W zestawieniu przedstawiamy najlepsze lokaty na lipiec 2010 roku.


W rankingu lokat jednodniowych w lipcu 2010 wciąż możemy zarobić do 4% w skali roku. Takiej wysokości oprocentowanie lokat mają trzy banki: Toyota Bank, BGŻ i BOŚ Bank. Pozostałe oferty banków z zakresu lokat jednodniowych w lipcu są już niższe.

BANK OPROCENTOWANIE DZIENNE
Toyota Bank 4,0 %
eBGŻ
4,0 %
BOŚ Bank
4,0 %
mBank 3,5 %
MultiBank 3,2 %
Millennium
3,0 %
BPH 2,1 %
DnB NORD 1,6 %


Dzienna kapitalizacja odsetek obowiązuje również na niektórych kontach oszczędnościowych. Wciąż liderem w zakresie kont oszczędnościowych z dzienną kapitalizacją jest Polbank EFG gdzie zarobimy 5,5% w stali roku. To aż o jeden punkt procentowy więcej niż w drugim w rankingu Meritum Banku. Należy jednak zaznaczyć, że Polbank jest greckim bankiem, który nie podlega pod polski Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Trzeci w kolejności jest Kredyt Bank z Lokatą Swobodną oprocentowaną 4,3% a czwarty rachunek w Eurobanku, który ostatnio obniżył oprocentowanie do 4,25%.

BANK KONTO OPROCENTOWANIE
Polbank EFG Konto Mocno Oszczędzające 5.50%
Meritum Bank
MeritumKonto Silnie Zarabiające 4.50%
Kredyt Bank Lokata swobodna 4.30%
Euro Bank Rachunek oszczędnościowy 4.25%
 

Wśród standardowych lokat na okres jednego miesiąca na pierwszym miejscu pod względem oprocentowania lokat uplasował się VW Bank Direct z Lokatą Plus oprocentowaną na 4,4%. Jeszcze w czerwcu w Eurobanku można było liczyć na 4,6%, obecnie oprocentowanie zmalało do 4,3%.

Na lokatach 3-miesięcznych najwięcej zarobimy w Noble Banku na Lokacie Optymalizator oraz w Banku Millennium. W obu przypadkach oprocentowanie lokat wynosi 4,05% z dzienną kapitalizacją odsetek. To więcej niż w DnB NORD i Toyota Bank, które mimo oprocentowania 4,8% w skali roku tracą na dłuższej kapitalizacji odsetek, która powoduje konieczność odprowadzenia podatku Belki.
…wstecz
zobacz także:

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

mBank lokaty

bank lokata oprocentowanie
mBank Dla nowych klientów Lokata terminowa oprocentowana na 4 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.

BPH lokaty

bank lokata oprocentowanie
Bank BPH S.A. Nowy Gatunek Lokata terminowa oprocentowana na 4 % w skali roku.
Bank BPH S.A. e-Lok@ta Lokata terminowa oprocentowana na 1.25 % w skali roku.
Bank BPH S.A. Lokata Lojalnościowa Lokata terminowa oprocentowana na 1.21 % w skali roku.
Bank BPH S.A. e-Lok@ta Lokata terminowa oprocentowana na 1.2 % w skali roku.

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat miesięcznych

Lp lokata w banku %
1 Euro Bank S.A. 3.5
2 Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA 2.25
3 BIZ Bank 1.85
4 Bank Smart 1.85
5 Inteligo 1.8
6 Plus Bank 1.75
7 Idea Bank 1.5
8 T-Mobile Usługi Bankowe 1.5

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.