ranking lokat

Promocja lokaty db Pełny Zysk w Deutsche Bank przedłużona

Deutsche Bank PBC do 14 czerwca 2010 roku przedłużył promocję lokat db Pełny Zysk z dzienną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie lokat zostało utrzymane dla wszystkich okresów: 3,65% (lokata na 3 miesiące), 3,85% (lokata na 6 miesięcy), 4,05% (lokata na 9 miesięcy) i 4,25% (lokata na 12 miesięcy), co odpowiada stawkom lokat tradycyjnych w wysokości odpowiednio: 4,50%, 4,75%, 5,00% i 5,25%.


Lokata db Pełny Zysk jest to lokata terminowa ze stałym oprocentowaniem na okresy 3, 6, 9 lub 12 miesięcy z dzienną kapitalizacją odsetek. Odsetki odkładane są na rachunku lokaty dzięki czemu kapitał lokaty zostaje automatycznie powiększony po każdym dniu trwania lokaty. Funkcjonalność dziennej kapitalizacji na rachunku lokaty oznacza, że od zysku z lokaty nie będzie naliczany podatek od zysków kapitałowych. Należy jednak pamiętać, że brak podatku Belki będzie obowiązywał tylko w przypadku, gdy dzienne odsetki z lokaty nie przekroczą 2,49 zł dlatego bank zaleca, aby na każdej z lokat nie inwestować kwot wyższych niż 18 tysięcy złotych.

Oprocentowanie lokat:

Lokata na okres 3 miesięcy: Oprocentowanie lokaty w wysokości 3,65% to odpowiednik lokaty terminowej z oprocentowaniem 4,50%, obciążonej podatkiem od zysków kapitałowych (dla kwot nie wyższych niż 18 tys. PLN).

Lokata na okres 6 miesięcy: Oprocentowanie lokaty w wysokości 3,85% to odpowiednik lokaty terminowej z oprocentowaniem 4,75%, obciążonej podatkiem od zysków kapitałowych (dla kwot nie wyższych niż 18 tys. PLN).

Lokata na okres 9 miesięcy: Oprocentowanie lokaty w wysokości 4,05% to odpowiednik lokaty terminowej z oprocentowaniem 5,00%, obciążonej podatkiem od zysków kapitałowych (dla kwot nie wyższych niż 18 tys. PLN).

Lokata na okres 12 miesięcy: Oprocentowanie lokaty w wysokości 4,25% to odpowiednik lokaty terminowej z oprocentowaniem 5,25%, obciążonej podatkiem od zysków kapitałowych (dla kwot nie wyższych niż 18 tys. PLN).

Nie ma ograniczenia dot. maksymalnej kwoty lokaty - jednak w przypadku lokat założonych na kwotę powyżej 18 tys. PLN w trakcie trwania lokaty zostanie pobrany podatek zgodnie z obowiązującymi zasadami o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Lokaty można otworzyć w oddziałach Deutsche Bank PBC oraz za pośrednictwem Teleserwisu i systemu bankowości internetowej db easyNET. Warunkiem założenia lokaty jest posiadanie Konta osobistego w Deutsche Bank PBC – na przykład bezpłatnego konta internetowego dbNET, lub db Konta Oszczędnościowego.

Liczba lokat otwieranych dla jednego klienta za pośrednictwem Oddziałów Deutsche Bank PBC S.A. oraz za pośrednictwem Teleserwisu jest ograniczona do maksymalnie pięciu. W przypadku lokat otwieranych za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej db easyNET liczba lokat jest nieograniczona.

Minimalna kwota dla każdego z okresów lokaty wynosi: 5 000 złotych.

Walutą lokat jest polski złoty.

W przypadku wcześniejszego zerwania lokaty klientowi nie przysługują należne odsetki. Klient otrzyma tylko wpłacony kapitał.

Oferta skierowana jest do klientów Indywidualnych.
…wstecz
zobacz także:

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

BPH lokaty

bank lokata oprocentowanie
Bank BPH S.A. Nowy Gatunek Lokata terminowa oprocentowana na 4 % w skali roku.
Bank BPH S.A. e-Lok@ta Lokata terminowa oprocentowana na 1.25 % w skali roku.
Bank BPH S.A. Lokata Lojalnościowa Lokata terminowa oprocentowana na 1.21 % w skali roku.
Bank BPH S.A. e-Lok@ta Lokata terminowa oprocentowana na 1.2 % w skali roku.

mBank lokaty

bank lokata oprocentowanie
mBank Dla nowych klientów Lokata terminowa oprocentowana na 4 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.
mBank LOKATA Lokata terminowa oprocentowana na 2 % w skali roku.

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat miesięcznych

Lp lokata w banku %
1 Euro Bank S.A. 3.5
2 Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA 2.25
3 BIZ Bank 1.85
4 Bank Smart 1.85
5 Inteligo 1.8
6 Plus Bank 1.75
7 Idea Bank 1.5
8 T-Mobile Usługi Bankowe 1.5

ranking lokat sprzed roku

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.