kalkulator lokat

Lokata jednodniowa w ofercie Toyota Bank Polska

Toyota Bank Polska wprowadził do swojej oferty lokaty jednodniowe pozwalające zmaksymalizować zysk z lokaty i efektywnie zarządzać własnymi oszczędnościami.


Toyota Bank Polska poszerza swoją ofertę o Plan depozytowy +19 w skład, którego wchodzą lokaty, którym odsetki naliczane są co 1, 2 lub 3 dni, odpowiednio o 4%, 4,4% i 4,6% w skali roku. Jednodniowa lokata to najnowszy produkt, jaki pojawił się w ofercie banku i jest uzupełnieniem jego portfolio w skład, którego wchodzi ponad 19 innych produktów oszczędnościowych.

Rozszerzenie oferty o lokaty jednodniowe jest odpowiedzią banku na rosnące zapotrzebowanie na dynamiczne i zyskowne lokowanie środków. Zakładając lokatę, klient banku otrzymuje z odsetek dokładnie tyle ile obiecuje bank, a więc 4%, 4,4% lub 4,6% w skali roku, w zależności od czasu trwania lokaty. Wystarczy, że dzienne odsetki z lokaty nie przekroczą kwoty 2,49 zł. W takim wypadku 19% z odsetek po zaokrągleniu do pełnych złoty daje 0 zł podatku i cały zysk ląduje w kieszeni klienta.

Klient ma także aż trzy możliwości związane ze sposobem kapitalizacji lokaty, a więc faktycznej wypłaty odsetek. Osoba zakładająca lokatę może wybrać opcję, aby lokata nie przedłużała się automatycznie. Może także zdecydować, aby odsetki od lokaty powiększały kapitał lub przekazywane były automatycznie na rachunek właściciela.

Minimalna kwota lokaty jednodniowej to 5000 zł. Wszystkie lokaty w ramach Planu depozytowego +19 można zakładać za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Toyota Bank Polska.
…wstecz
zobacz także:

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

Noble Bank lokaty

bank lokata oprocentowanie
Getin Noble Bank SA Lokata Mobilna Lokata terminowa oprocentowana na 3 % w skali roku.
Getin Noble Bank SA Lokata na Nowe Środki Lokata terminowa oprocentowana na 2.8 % w skali roku.
Getin Noble Bank SA e-Lokata Progresywna Lokata terminowa oprocentowana na 2.5 % w skali roku.
Getin Noble Bank SA e-Lokata Tradycyjna Lokata terminowa oprocentowana na 2.4 % w skali roku.

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat miesięcznych

Lp lokata w banku %
1 Euro Bank S.A. 3.5
2 Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA 2.25
3 BIZ Bank 1.85
4 Bank Smart 1.85
5 Inteligo 1.8
6 Plus Bank 1.75
7 Idea Bank 1.5
8 T-Mobile Usługi Bankowe 1.5

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.