ranking lokat

Citi Handlowy zmniejsza oprocentowanie Konta SuperOszczędnościowego

Od 1 lutego 2010 r. ulegnie zmianie oprocentowanie środków zgromadzonych na Kontach SuperOszczędnościowych w złotówkach w Citi Handlowy. Nowe oprocentowanie wyniesie 6,06% w skali roku dla wszystkich środków do 50 000 zł, a dla klientów Citigold do 100 000 zł. Obecnie obowiązuje oprocentowanie 7,07% w skali roku.


Środki przekraczające progi będą oprocentowane 4,50% w skali roku. Obecnie środki z nadwyżki ponad progi są oprocentowane na 5,05%.

Wypłata lub przelew z Konta SuperOszczędnościowego w miesiącu powoduje brak naliczenia odsetek za dany miesiąc za całą kwotę wypłaconą i pozostawioną na Koncie SuperOszczędnościowym.

Opłata za prowadzenie rachunków Konta SuperOszczędnościowego wynosi:
  • 0zł w przypadku, gdy kartą płatniczą do Konta Osobistego zostaną wykonane transakcje bezgotówkowe na łączną sumę min. 500 zł lub na Konto Osobiste przelane zostanie wynagrodzenie w wysokości min. 1 500 zł,
  • 29,99zł w pozostałych przypadkach.

Więcej informacji o oprocentowaniu można uzyskać w CitiPhone oraz w oddziałach banku, a od 1 lutego 2010 r. również na stronach internetowych banku. Zasady prowadzenia Konta SuperOszczędnościowego są dostępne na stronach internetowych banku oraz w Regulaminie Rachunków Bankowych.

źródło: Citi Handlowy
…wstecz
zobacz także:

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

ING lokaty

bank lokata oprocentowanie
ING Bank Śląski S.A. Lokata standardowa Lokata terminowa oprocentowana na 1.25 % w skali roku.
ING Bank Śląski S.A. Lokata standardowa Lokata terminowa oprocentowana na 1.25 % w skali roku.
ING Bank Śląski S.A. Lokata standardowa Lokata terminowa oprocentowana na 1 % w skali roku.
ING Bank Śląski S.A. Lokata standardowa Lokata terminowa oprocentowana na 0.75 % w skali roku.

Kredyt Bank lokaty

bank lokata oprocentowanie

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat trzymiesięcznych

Lp lokata w banku %
1 mBank 4
2 Idea Bank 4
3 Bank Millennium SA 3.25
4 Bank BGŻ Optima 3.2
5 Euro Bank S.A. 3
6 Getin Noble Bank SA 2.8
7 Noble Bank S.A. 2.8
8 neoBANK 2.8

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© 2009 iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.