Alior Bank rusza z kolejną edycją "Akademii Alior"

data publikacji: 2009-12-29
Z myślą o młodych, ambitnych, przedsiębiorczych osobach, nieposiadających doświadczenia zawodowego, które swój rozwój zawodowy upatrują w bezpośredniej obsłudze klienta w oddziałach Alior Banku bank stworzył program stażowy pod nazwą "Akademia Alior".
Dotychczas z sukcesem zakończyliśmy dwie edycje programu. Pierwsza edycja w 2008 roku trwała 6 mies., druga edycja w 2009 roku - 3 miesiące. W sumie, w obu edycjach udział wzięły 54 osoby, z czego 46 kontynuuje karierę w Alior Banku. Obecnie zajmują oni stanowiska Bankiera Klienta Indywidualnego, a przed nimi szansa rozwoju w kierunku obsługi Klienta Zamożnego i  Klienta Biznesowego.  
 
Program cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony kandydatów, a jego uczestnicy i absolwenci osiągają bardzo dobre wyniki pracy, dlatego w 2010 planujemy przeprowadzić aż 4 edycje „Akademii Alior”.

Każda z edycji będzie trwać 3 miesiące, podczas których uczestnicy zdobędą gruntowną wiedzę i doświadczenie z zakresu produktów bankowych dedykowanych dla klienta detalicznego, jakości obsługi, do której w Alior Banku przywiązujemy ogromną wagę, jak również technik sprzedaży. Uczestników czekają 3 miesiące pracy pod okiem doświadczonych Bankierów, którzy uczą, chętnie pomagają i rzetelnie odpowiadają na pytania swoich Podopiecznych.

źródło: Alior Bank
…wstecz
zobacz także:

Jaka lokata na 2023 rok?

Mamy kwiecień 2023 roku, galopującą inflację, zastój w gospodarce i na rynku pracy. Czy w takim środowisku warto założyć lokatę na 2023 rok. Jeśli tak to kiedy i jaką? W tym artykule spróbujemy odpowiedzieć na te pytania.

Jak działa lokata jednodniowa

Obecnie najlepsze lokaty bankowe to lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek zwane również lokatami jednodniowymi lub antypodatkowymi i antybelkowymi. Jak działają takie lokaty bez podatku i czy są legalne?

Podatek z lokaty - jak jest naliczany?

W 2002 roku minister finansów Marek Belka wprowadził podatek od zysku z lokat bankowych. Od tamtej pory zyski z lokat bankowych oprocentowane są 19% podatkiem. Banki znalazły jednak sposoby, aby uniknąć oddawania państwu pokaźnej części ciężko zarobionych odsetek z lokat. Dodać trzeba, że jest to w pełni legalny sposób!