kalkulator lokat

Konto oszczędnościowe DnB NORD oprocentowane na 5%

Bank DnB NORD podniósł oprocentowanie konta oszczędnościowego do 5% w skali roku. Jeszcze w tym roku bank planuje uruchomienie serwisu NORDeLOKATy, dzięki któremu klienci będą mieli możliwość zakładania lokat przez Internet, bez konieczności posiadania w banku rachunku.


5% na koncie oszczędnościowym

Aby otworzyć konto oszczędnościowe w DnB NORD, należy dysponować kwotą co najmniej 1 tys. zł. Nie ma jednak konieczności utrzymywania takiego salda ani wymogu minimalnych miesięcznych wpływów na rachunek. Oprocentowanie konta wynosi 5% w skali roku, niezależnie od wysokości środków na rachunku. Kapitalizacja odsetek odbywa się co miesiąc. Pieniądze można wpłacać i wypłacać bez żadnych ograniczeń.

Z konta można korzystać za pośrednictwem oddziału banku albo przez Internet, wykorzystując system bankowości internetowej iNORD. Prowadzenie konta jest bezpłatne, natomiast wypłata gotówki bądź przelew na inne konto wiąże się z kosztem w wysokości od 3 zł do 7 zł – w zależności od rodzaju operacji.

W grudniu NORDeLOKATY przez Internet

Na połowę grudnia DnB NORD zaplanował „premierę” nowych lokat, zakładanych przez Internet, bez konieczności posiadania w banku rachunku. Do dyspozycji klientów będzie trzymiesięczna NORDeLOKATA o stałym oprocentowaniu 5% w skali roku oraz Jedna Podwójna NORDeLOKATA, na którą złożą się: lokata 3-miesięczna o stałym oprocentowaniu 7% oraz lokata roczna o stałym oprocentowaniu 5%.

źródło: DnB NORD
…wstecz
zobacz także:

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

Polbank lokaty

bank lokata oprocentowanie

ING lokaty

bank lokata oprocentowanie
ING Bank Śląski S.A. Lokata standardowa Lokata terminowa oprocentowana na 1.25 % w skali roku.
ING Bank Śląski S.A. Lokata standardowa Lokata terminowa oprocentowana na 1.25 % w skali roku.
ING Bank Śląski S.A. Lokata standardowa Lokata terminowa oprocentowana na 1 % w skali roku.
ING Bank Śląski S.A. Lokata standardowa Lokata terminowa oprocentowana na 0.75 % w skali roku.

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat miesięcznych

Lp lokata w banku %
1 Euro Bank S.A. 3.5
2 Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA 2.25
3 BIZ Bank 1.85
4 Bank Smart 1.85
5 Inteligo 1.8
6 Plus Bank 1.75
7 Idea Bank 1.5
8 T-Mobile Usługi Bankowe 1.5

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© 2009 iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.