kalkulator lokat

Inteligo ma stać się liderem w bankowości internetowej

Prezes PKO BP, Zbigniew Jagiełło, w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej" zapowiedział, że bank będzie otwierał się co raz bardziej na młodych ludzi. W planach jest ekspansja i dynamiczny rozwój bankowości internetowej i w perspektywie kilku lat zdobycie pozycji lidera dla internetowego banku PKO BP - Inteligo.


"Młodzi ludzie coraz więcej czasu poświęcają na obecność w świecie internetu, a nasze hasło 'Blisko Ciebie' ma oznaczać nie tylko fizyczną bliskość wyrażoną bogatą siecią placówek, ale też tę bliskość, którą docenią ci klienci, którzy są bardziej zaawansowani technologicznie" - powiedział w wywiadzie Jagiełło.

Dla PKO BP w pierwszym kwartale 2010 roku powstanie nowa strategia, która ma przekazać managerom banku misję i wizję banku oraz sposoby jej realizacji w praktyce. Bank ma być instytucją dochodową i stabilną również w czasach kryzysu i na pewno nie będzie lokomotywą akcji kredytowej bo nie taki jest jego cel. Prezes stawia na stabilny rozwój banku, który ma być sposobem na pokonanie konkurencji.
…wstecz
zobacz także:
  • PKO BP wprowadził nową lokatę terminową 6+6
  • PKO Bank Polski od 2 lutego poszerzył swoją ofertę w zakresie lokat o nowy produkt  – lokatę terminową 6+6 o stałym oprocentowaniu. Cechą charakterystyczną nowej lokaty jest fakt, że to klient decyduje na jaki okres będzie przechowywał na niej swoje środki.
  • W przyszłym roku powstanie nowy wirtualny bank
  • Raiffeisen Bank planuje w przyszłym roku uruchomić w kilku krajach Europy, w tym w Polsce, nowy, wirtualny bank. Czy oferta Raiffeisena będzie realną konkurencją dla mBanku zobaczymy już niedługo.
  • Bankowość mobilna z iPhone w Raiffeisen Bank
  • Od wtorku 15 grudnia 2009 roku klienci Raiffeisen Banku posiadający iPhone mogą skorzystać z aplikacji, dzięki której zrealizują wszystkie podstawowe operacje dostępne w bankowości internetowej.
  • Bankowość elektroniczna rusza w Meritum Bank
  • Meritum Bank na początku grudnia 2009 poinformował, że wprowadza autorski system bankowości elektronicznej. Bank wprowadził również bezpłatne rachunki dla klientów indywidualnych oraz pakiety usług dostosowane do różnych profilów i potrzeb przedsiębiorców. Zgodnie ze strategią banku internet staje się dla Meritum Banku głównym kanałem obsługi klientów.

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

Getin lokaty

bank lokata oprocentowanie
Getin Noble Bank SA Lokata Mobilna Lokata terminowa oprocentowana na 3 % w skali roku.
Getin Noble Bank SA Lokata na Nowe Środki Lokata terminowa oprocentowana na 2.8 % w skali roku.
Getin Noble Bank SA e-Lokata Progresywna Lokata terminowa oprocentowana na 2.5 % w skali roku.
Getin Noble Bank SA e-Lokata Tradycyjna Lokata terminowa oprocentowana na 2.4 % w skali roku.

BPH lokaty

bank lokata oprocentowanie
Bank BPH S.A. Nowy Gatunek Lokata terminowa oprocentowana na 4 % w skali roku.
Bank BPH S.A. e-Lok@ta Lokata terminowa oprocentowana na 1.25 % w skali roku.
Bank BPH S.A. Lokata Lojalnościowa Lokata terminowa oprocentowana na 1.21 % w skali roku.
Bank BPH S.A. e-Lok@ta Lokata terminowa oprocentowana na 1.2 % w skali roku.

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat trzymiesięcznych

Lp lokata w banku %
1 mBank 4
2 Idea Bank 4
3 Bank Millennium SA 3.25
4 Bank BGŻ Optima 3.2
5 Euro Bank S.A. 3
6 Getin Noble Bank SA 2.8
7 Noble Bank S.A. 2.8
8 neoBANK 2.8

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© 2009 iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.