ranking lokat

Jednodniowa lokata w BOŚ przyciągnęła tysiące nowych klientów

Bank Ochrony Środowiska informuje, że nowy produkt w postaci jednodniowej lokaty "Każdy Dzień Dobry" przyciągnął do banku 50 tysięcy nowych klientów i 350 milionów złotych.


Lokaty jednodniowe wciąż cieszą się dużą popularnością. Dzięki swej konstrukcji w łatwy sposób pozwalają na uniknięcie płacenia podatku od zysku z lokat. Kapitalizacja na takiej lokacie następuje każdego dnia i jeśli zysk nie przekroczy 2,49 zł podatek nie jest odprowadzany.

Lokata "Każdy Dzień Dobry" w Banku Ochrony Środowiska, przy braku dyspozycji ze strony klienta, odnawia się automatycznie i każdego dnia wypracowuje zysk na poziomie porównywalnym z tradycyjnymi lokatami o oprocentowaniu 6,5 proc.
…wstecz
zobacz także:
  • BOŚ Bank wprowadza lokatę 20-dniową na 6 procent
  • BOŚ Bank uatrakcyjnił swoją ofertę z zakresu lokat bankowych o nową, 20-dniową lokatę z wysokim oprocentowaniem wynoszącym 6% w skali roku. To kolejny nowy produkt banku w ostatnim okresie, poprzednim produktem jest Konto bez Kantów z programem premiowym.
  • Konto Bez Kantów w ofercie Banku Ochrony Środowiska
  • Bank Ochrony Środowiska uruchomił nowe konto w swojej ofercie. Konto Bez Kantów to nowy ROR, na który klienci mogą dostawać premie od banku, miesięcznie nawet 60 złotych co daje rocznie 720 zł. Aby otrzymać premie wystarczy aktywnie korzystać z konta. Oferta jest ważna od 1-go września.

Ranking lokat maj 2013

Ranking lokat maj 2013 przynosi kolejne zmiany. Niestety, najlepsze lokaty maj 2013 dają mniej zarobić niż przed miesiącem. Banki płacą coraz mniej odsetek od lokat bankowych ze względu na możliwe kolejne obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat kwiecień 2013

Ranking lokat kwiecień 2013 niestety wciąż potwierdza tendencję obniżania oprocentowania lokat przez banki. Najlepsze lokaty kwiecień 2013 dają zarobić niewiele ponad 5 procent w skali roku.

Ranking lokat luty 2013

Niestety ranking lokat luty 2013 zawiera jedynie dwie propozycje lokat z oprocentowaniem 7% oraz łącznie tylko siedem propozycji z oprocentowaniem powyżej 6% w skali roku. Oznacza to, że najlepsze lokaty luty 2013 dają mniej zarobić niż jeszcze miesiąc wcześniej.

Pekao lokaty

bank lokata oprocentowanie
Bank Pekao S.A. Lokata Elastyczna Lokata terminowa oprocentowana na 1.56 % w skali roku.
Bank Pekao S.A. e-Lokata Lokata terminowa oprocentowana na 1.55 % w skali roku.
Bank Pekao S.A. e-Lokata Lokata terminowa oprocentowana na 1.4 % w skali roku.
Bank Pekao S.A. e-Lokata Lokata terminowa oprocentowana na 1.3 % w skali roku.

BPH lokaty

bank lokata oprocentowanie
Bank BPH S.A. Nowy Gatunek Lokata terminowa oprocentowana na 4 % w skali roku.
Bank BPH S.A. e-Lok@ta Lokata terminowa oprocentowana na 1.25 % w skali roku.
Bank BPH S.A. Lokata Lojalnościowa Lokata terminowa oprocentowana na 1.21 % w skali roku.
Bank BPH S.A. e-Lok@ta Lokata terminowa oprocentowana na 1.2 % w skali roku.

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

ranking lokat trzymiesięcznych

Lp lokata w banku %
1 Idea Bank 4
2 mBank 4
3 Bank Millennium SA 3.25
4 Bank BGŻ Optima 3.2
5 Euro Bank S.A. 3
6 Getin Noble Bank SA 2.8
7 Noble Bank S.A. 2.8
8 neoBANK 2.8

ranking lokat sprzed roku

Getin Bank Lokaty

Sprawdź najnowszą ofertę lokat jednego z liderów na rynku. Getin Bank Lokaty to zestawienie wszystkich lokat dostępnych w banku Getin Bank.
© iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.