ranking lokat

Getin Bank Lokaty

Poniżej prezentujemy aktualne Lokaty Getin Banku zaczynając od lokat w złotych. Należy pamiętać, że Getin Bank a właściwie jego internetowy odpowiednik Getin Online bardzo często przeprowadza promocje lokat niedostępne w standardowej ofercie. O tego typu ofertach Getin Banku piszemy zawsze w newsach i poniżej zestawienia można znaleźć najbardziej aktualne promocje lokat w Getin Bank. Lokaty w tym banku charakteryzują się dość wysokim oprocentowaniem w porównaniu do konkurencji. Szczególnie należy zwrócić uwagę właśnie na promocyjne oferty, które często pod względem oprocentowania są najlepsze na rynku. Ostatnia aktualizacja Getin Bank Lokaty marzec 2016.

Getin Online Lokaty w zł

Getin Bank posiada internetowy odział pod nazwą Getin Online. Lokaty w Getin Online charakteryzują się bardzo artakcyjnym oprocentowaniem i często zajmują pierwsze pozycje w wszelkich rankingach lokat. Warto często sprawdzać aktualne promocje lokat w Getin Online ponieważ na nich oprocentowanie jest jeszcze wyższe niż na lokatach w standardowej ofercie.
lokata oprocentowanie Waluta okres okres kapitalizacji

Getin Bank Lokaty w zł

lokata oprocentowanie Waluta okres okres kapitalizacji
Lokata Mobilna 3 % stałe PLN 2 miesiące 2 miesiące
Lokata na Nowe Środki 2.8 % stałe PLN 3 miesiące 3 miesiące
e-Lokata Progresywna 2.5 % stałe PLN 12 miesięcy 12 miesięcy
e-Lokata Tradycyjna 2.4 % stałe PLN 6 miesięcy 6 miesięcy
e-Lokata Tradycyjna 2.2 % stałe PLN 3 miesiące 3 miesiące
Lokata Progresywna 2.2 % stałe PLN 12 miesięcy 12 miesięcy
Lokata Tradycyjna 2.1 % stałe PLN 6 miesięcy 6 miesięcy
Lokata Tradycyjna 1.9 % stałe PLN 3 miesiące 3 miesiące
Lokata Standardowa 0.75 % stałe PLN 1 miesiąc 1 miesiąc
Lokata Standardowa 0.75 % stałe PLN 3 miesiące 3 miesiące
Lokata Standardowa 0.75 % stałe PLN 4 miesiące 4 miesiące
Lokata Standardowa 0.75 % stałe PLN 5 miesięcy 5 miesięcy
Lokata Standardowa 0.75 % stałe PLN 6 miesięcy 6 miesięcy
Lokata Standardowa 0.75 % stałe PLN 12 miesięcy 12 miesięcy
Lokata Standardowa 0.75 % stałe PLN 24 miesiące 24 miesiące
Getin Bank oferuje Lokaty w euro. Poniżej zestawienie lokat w euro dostępnych aktualnie w ofercie Getin Banku. Lokaty w euro w Getin Banku charakteryzują się również dość wysokim oprocentowaniem w porównaniu do konkurencji. Przynajmniej raz na kwartał prezentujemy ranking lokat walutowych, w których Getin Bank zawsze plasuje się na czołowych pozycjach.

Getin Bank Lokaty w euro

lokata oprocentowanie Waluta okres okres kapitalizacji
Getin Bank lokaty w dolarach. Getin Online oferuje również lokaty w dolarach amerykańskich. Wszyscy klienci tego banku zainteresowani oszczędzaniem w dolarach powinni uważnie przejrzeć poniższe zestawienie lokat.

Getin Bank lokaty w dolarach

lokata oprocentowanie Waluta okres okres kapitalizacji

Lokata Majówka Getin Online

Getin Online wprowadził nową promocję lokaty ważną do 5 maja 2013 roku. Lokata Majówka to trzymiesięczny depozyt z oprocentowaniem wynoszącym 4,25 procent w skali roku. Jest to tradycyjna lokata z kapitalizacją na koniec jej trwania a więc nie pozwala na dzienną kapitalizacją.

Lokata Tik Tak Getin Online

Getin Online powraca do promocji Lokaty Tik Tak. Obecnie Lokata Tik Tak to trzymiesięczny depozyt z oprocentowaniem wynoszącym 5% w skali roku. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania lokaty.

Lokata Walentynkowa Getin Online

Getin Online z okazji walentynek wprowadził ofertę ważną tylko 14-go lutego 2013 roku. Lokata Walentynkowa to lokata na pięć miesięcy z oprocentowaniem wynoszącym 5,4% w skali roku.

Lokata Rewolwer Getin Online

Getin Online do 23-go stycznia 2013 roku promuje nową odsłonę Lokaty Rewolwer. Obecne parametry lokaty to 24-miesięczny okres trwania a oprocentowanie lokaty jest równe 5,5% w skali roku.

Lokata Nowy Zysk Getin Online

W Getin Online wraca Lokata Nowy Zysk. Tym razem jest to lokata na 6 miesięcy z oprocentowaniem nawet do 5,3% w skali roku. Lokatę można założyć przez internet posiadając minimum 1000 złotych.

Lokata Prezesa Getin Online

Getin Online wprowadził do końca 2012 roku promocję lokaty rocznej o nazwie Lokata Prezesa. Lokata ma tą nietypową cechę, że jej oprocentowanie uzależnione jest od stawki WIBOR 1M.

Lokata Śnieżna Kula Getin Online

Getin Online wprowadził do swojej oferty promocyjną lokatę bankową o nazwie Lokata Śnieżna Kula. Oprocentowanie lokaty podobnie jak śnieżna kula zwiększa się wraz z postępem jej trwania. Średnie oprocentowanie wynosi 5,58% w skali roku. Okres trwania lokaty wynosi natomiast 6 miesięcy.

Lokata Mikołajkowa Getin Online

Getin Online z okazji zbliżających się Mikołajków wprowadził do swojej oferty promocyjną lokatę bankową. Lokata Mikołajkowa gwarantuje zysk z oprocentowaniem równym 6 procent w skali roku. Oferta banku jest ograniczona czasowo. Okres trwania lokaty wynosi sześć miesięcy.

Lokata Nowy Zysk w Getin Online

Internetowy oddział Getin Banku czyli Getin Online przygotował nową ofertę lokaty bankowej. Lokata o nazwie Lokata Nowy Zysk to tradycyjna lokata na 4 miesiące oferująca oprocentowanie w wysokości 6,2% w skali roku. 

Lokata Jesienna Getin Online

Getin Online przygotował nową ofertę lokaty bankowej. Nowa lokata "Lokata Jesienna" jest oprocentowana na 6,1% w skali roku. Aby skorzystać z promocji należy do 28 października 2012 założyć lokatę. 

BPH lokaty

bank lokata oprocentowanie
Bank BPH S.A. Nowy Gatunek Lokata terminowa oprocentowana na 4 % w skali roku.
Bank BPH S.A. e-Lok@ta Lokata terminowa oprocentowana na 1.25 % w skali roku.
Bank BPH S.A. Lokata Lojalnościowa Lokata terminowa oprocentowana na 1.21 % w skali roku.
Bank BPH S.A. e-Lok@ta Lokata terminowa oprocentowana na 1.2 % w skali roku.

Pekao lokaty

bank lokata oprocentowanie
Bank Pekao S.A. Lokata Elastyczna Lokata terminowa oprocentowana na 1.56 % w skali roku.
Bank Pekao S.A. e-Lokata Lokata terminowa oprocentowana na 1.55 % w skali roku.
Bank Pekao S.A. e-Lokata Lokata terminowa oprocentowana na 1.4 % w skali roku.
Bank Pekao S.A. e-Lokata Lokata terminowa oprocentowana na 1.3 % w skali roku.

na skróty

Ranking lokat lipiec 2013

Ranking lokat lipiec 2013 niestety nie przynosi dobrych wieści dla pragnących bezpiecznie oszczędzać na lokatach. Najlepsze lokaty lipiec 2013 przynoszą podobny lub nieco niższy zysk niż przed miesiącem. Jest to pokłosie kolejnych obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ranking lokat marzec 2013

Ranking lokat marzec 2013, który właśnie przedstawiamy, wydaje się już tylko nieznacznie gorszy od ostatniego podsumowania z lutego. Wydaje się więc, że najlepsze lokaty marzec 2013 dają zarobić porównywalnie do lokat z lutego 2013. Być może jest to oznaka powolnego wyhamowania cyklu obniżek oprocentowania lokat.

Ranking lokat styczeń 2013

Ranking lokat styczeń 2013 nie prezentuje się imponująco. Zawdzięczamy to bankom, które obniżają oprocentowanie najlepszych lokat bankowych. Styczeń 2013 może okazać się ostatnim miesiącem, w którym można jeszcze wyszukać lokatę powyżej 6 procent w skali roku. Najlepsze lokaty styczeń 2013 wciąż przebijają tą kwotę ale kolejne szykowane obniżki stóp procentowych mogą zmienić tą sytuację już niebawem.

Ranking lokat listopad 2012

No i stało się. Ranking lokat listopad 2012 już dyskontuje przyszłe obniżki stóp procentowych. Oprocentowanie lokat listopadowych jest nieco niższe niż w poprzednich miesiącach. Coraz trudniej w porównaniu lokat listopad 2012 znaleźć lokaty zdecydowanie powyżej 6 procent. Najlepsze lokaty listopad 2012 niosą ze sobą jeden wniosek - rynek jest już pewien obniżek stóp procentowych.

Ranking lokat październik 2012

Ranking lokat październik 2012 upłynie pod znakiem zapytania - co zrobi w najbliższych miesiącach Rada Polityki Pieniężnej. W październiku RPP nie obniżyła jeszcze stóp procentowych co nie wpłynęło niekorzystnie na lokaty październik 2012. Oprocentowanie lokat może jednak zareagować niegatywnie na najbliższe zapowiadane obniżki stóp i porównanie lokat październik 2012 trzeba będzie często aktualizować.

Ranking lokat wrzesień 2012

Kończą się wakacje a więc pora na ranking lokat wrzesień 2012. W porównaniu lokat we wrześniu 2012 dominują te same banki i te same oferty jak przed miesiącem. Można jednak dostrzec, że najlepsze lokaty wrzesień 2012 utrzymują oprocentowanie z okresu wakacyjnego. Kilka z nich we wrześniu oferuje wyższe oprocentowanie.

Najlepsza lokata długoterminowa Santander Consumer Bank

Postanowiliśmy przeanalizować dostępne oferty lokat długoterminowych i wybraliśmy najlepszą. Najlepsza lokata długoterminowa wrzesień 2012 to lokata na 15 miesięcy Santander Consumer Bank. Dodatkową zaletą tej lokaty jest to, że można ją założyć nie mając konta w banku.

Jak działa lokata jednodniowa

Obecnie najlepsze lokaty bankowe to lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek zwane również lokatami jednodniowymi lub antypodatkowymi i antybelkowymi. Jak działają takie lokaty bez podatku i czy są legalne?

Podatek z lokaty - jak jest naliczany?

W 2002 roku minister finansów Marek Belka wprowadził podatek od zysku z lokat bankowych. Od tamtej pory zyski z lokat bankowych oprocentowane są 19% podatkiem. Banki znalazły jednak sposoby, aby uniknąć oddawania państwu pokaźnej części ciężko zarobionych odsetek z lokat. Dodać trzeba, że jest to w pełni legalny sposób!

ranking lokat miesięcznych

Lp lokata w banku %
1 Euro Bank S.A. 3.5
2 Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA 2.25
3 BIZ Bank 1.85
4 Bank Smart 1.85
5 Inteligo 1.8
6 Plus Bank 1.75
7 Idea Bank 1.5
8 T-Mobile Usługi Bankowe 1.5
© iLokaty.info All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.